Neděle s kartami Kočka, make-up a Charm Blog Mascot, Vol. 700 !!!


Jeho královská huskiness, mistr jeho meowmain, a jediná největší síla v historii supermodelování kočičí. Je mi jedno, co někdo říká. Byl ten, kdo to všechno začal.

Jedná se o 700. splátka v neděli s kartami! Můj mourovatý mladý chlapec byl tady pro 552 z nich.

REKLAMA

Chybí mi draho. Nesmírně. Roztrhám si jen o tom. Byl a vždy bude kočičí láska mého života.

Chci říct, že jsem zde blogoval na MBB, protože rok 2007 … To je dlouhá doba, a jediný důvod, proč jsem to udělal toto dlouho, je záložky. Můžu upřímně říci, že je moje múza pro mnoho těch let. Byl větší než život, oba pro mě osobně a tady na blogu. Dostal mé kreativní šťávy. Udělal všechno mnohem zábavnější a zdálo se, že to potěší. Miloval pozornost. Miloval, že se mnou bere fotky, miloval objetí a směr jeviště, jen miloval sám sebe, a miloval jsem být kolem něj.

Byl to můj partner, můj důvěrník, moje inspirace a můj nejlepší přítel. Zrutili jsme spolu jako lidé (a kočkovité). Nikdy na něj nezapomenu tak dlouho, jak budu žít.

Rosie.

Rosie pokračuje v úžasné práci, která převzala pro karty jako CFO (hlavní důstojník kočičí) záložek CAT Industries, LLC. K jejímu kreditu se nikdy nesnažila upstage záložky. Ona není tak vášnivá o Kitty Modeling, protože karty bylo proto, že je její vlastní kočičí člověk, s vlastními nadějími a sny.

Respektuji a oceňuji to o ní.

REKLAMA

Děkuji, Rosie, za to, že jste sami. Jsi špatný-@ ss a sladká, fantastická dívka. Miluji tě moc.

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *