10-minutové make-up Must-Haves: NARS Multi-use lesk


Nejlevnější, stejně jako nejkrásnější nelepivý lesk pro vaše víčka, tváře, stejně jako rty
10minutový make-up must-haves series série vystavuje několik z * nejlepší * make-up pro rychlé (ale senzační!) Kůže, oči, tváře stejně jako rty.

Přesně jak mám rád 10minutový make-up? Dovolte mi, abych počítal způsoby … lol.

Ušetřím vám prodlouženou soliloquy, nicméně tady je GIST toho: Líbí se mi, že se na plný úvazek s bez ohledu na to, že by se hella roky uplatňovaly i míchání. V některých případech je dobré udělat rychlý make-up vzhled, který nevypadá jako spěch. To říkalo, dokonce * I * Dostaňte trochu vyčerpaný? Dělat přesně stejné hnědé kouřové oko s broskvou korálovými tvářemi, stejně jako nahý ret každý den … Chci říct, že se mi to líbí, nicméně v některých případech, které potřebujete přepnout věci, když se cítíte “make-up neklidný,” ya znát?

REKLAMA

To je místo, kde se tyto nové NARS víceúčelové lesy přicházejí do hry …

Tyto třpytivé lesky jsou omezené edice, jakož i nyní nabízené na místě NARS za $ 24 každý, takže pokud vidíte něco, co se vám líbí, mnohem lépe si to dostat dříve, než později, protože nebudou navždy kolem navždy.

Cítí se jako lesk na rty, stejně jako vypadat jako lesk na rty, ale můžete je nosit na rtech (samozřejmě), očí, stejně jako vaše dohoda (jako zvýrazňovač!).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Můj preferovaný stín je neúnavný, růžový zlato s malými skvrny třpytky.
Aplikátor je tenký, všestranný pádlo.
Všech pět z nich má slabší skvrny půvabné třpytky, takže se třpytí stejně jako lesk, který je kopí na úrovni.

Věřím, že to nejlepší o nich o nich, je to, že nemůžete je ani cítit na kůži. Jsou velmi lehké! Necítí se tlusté nebo těžké, jako je mnoho očních lesků (Ahem, Mac). Ty nejsou jen plop dolů na víčkách.

Opravdu, nemůžu je ani cítit na mých očích, stejně jako v některých případech jsem si nepamatoval, že jsou tam, který * nikdy se nedá s okem.

Nyní, přesně jak lesk, jako je tento ve tvaru s celým 10 minutovou make-upu? No, víceúčelový obchod s leskem, jako jsou tyto jsou vynikající, když chcete udělat orosený, zářící, lesklý, prakticky vysoký módní vzhled. Můžete rychle vyřadit vypadat takto v 10minutovém okně.

Používám neúprosné na víčkách s pár kabáty roucha Charm Mile High Club Mascara na mých řasách. Swlush je Clinique Chubby Stick v Amp’d Up Apple, stejně jako rtěnka je Mac patisserie. Stejně tak s použitím malý kousek korektorů na vnitřních rohách (Maybelline okamžitý věk převíjení zlatého).
Za prvé, začít tím, že Curling vaše řasy, stejně jako chcete udělat před leskem, takže vaše lash Curler nedostane veškerý “goopy”.

Potom, Patt tenký lopatkový aplikátor přímo na holých víčkách (ani neobtěžujte s oční stíny nebo nátěrem, protože lesk je prostě rozbije).

Dále, pak smíchejte okraje prstem.

Poté vezměte jakýkoliv typ zbytkového produktu na prst, stejně jako Pat to na vysokých bodech lícníchbonů, stejně jako na mostě nosu.

REKLAMA

Dokončete s vodou odolnou řasenku (vodotěsný, aby se lesk od “stravování” vaše řasenka), trochu korektora, která se vnikne ve vnitřních rozích vašich očí, krém červenat se na jablkách tvářích, stejně jako krémový nahý nebo jasný \ t Rtěnka, aby generální vypadal svěží, stejně jako orosená. ?

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *