Líbí se vám vrstvit opalovací krémy?


LEMME vám řekne příběh o opalovacím okraji …
Když jsem očekával s Connorem (a téměř celý rok poté, co se narodila), nebyla jsem skvělá používat opalovací krém. Použil jsem extrémně málo.

(OK … Nosil jsem žádný typ vůbec.)

REKLAMA

Začalo to z varovného hlediska. Byl jsem vyděšený o chemikáliích, stejně jako cokoliv, co jsem byl konzumován (s výjimkou velkých množství mražených vaflů, samozřejmě), stejně jako na sebe, potenciálně ovlivňující dítě, nicméně, dobře … to v morphed do dlouhodobé chudé zvyk. Byl jsem také tak vyčerpaný z jednoduše žít v té době, kdy jsem nemohl zvládnout, musel dělat ještě jednu věc ráno, takže jsem přestal používat opalovací krém.

Věřil jsem o tom, jak jsem se dnes ráno připravil. Nemám kdekoli speciální jít – jen rutinní čtvrtek – avšak jsem však popadl, ne jeden, nicméně dva (!) Opalovací krémy pro můj obchod s poličkou koupelny.

Někteří peeps (jako já teď) jako vrstvení chemického opalovacího krém s fyzickým opalovacím krémem (zde je rozdíl mezi nimi). To je to, co jsem dělal letos v létě.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Poté, co jsem praní tváři, dělám vrstvu Shiseido Ultimate Sun Bezpečnostní mléko WETFORCE SPF 50+ na mém řešení s jakož i krk, počkejte několik minut, než aby se potopil, pak udělejte ještě jednu vrstvu Clinique SPF30 minerální opalovací krém pro řešení nahoře. Tato specifická kombinace funguje dobře pro mě, zejména pod make-upem.

A někdy, když se cítím tolik, jako je to, mám rád pár sprejů supergoopu! X Milly Obraně Obraně Refresh Nastavení mlhy široký spektrum SunScreen SPF 50 na vrcholu mého make-upu.

Je to přece? Možná.

Pravděpodobně.

Ale moje pokožka dělá docela dobře tento léto (klepe na dřevo), stejně jako já jsme po měsíci volný.

Jsem citlivější na slunce, než kdy jindy, ačkoli, který věřím, že je třeba dělat s biologickou Rekerche P50 1970, který jsem používal každou noc. Je to relativně agresivní toner kyseliny.

REKLAMA

A co ty? Vyrvete různé opalovací krémy dohromady, aby se váš vlastní super opalovací krém koktejl, nebo jste jediný opalovací krém nebo gal?

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *