Pád je tady …


wow. Přenocování jsme šli z 80-něco stupňů, trička a šortky ke mně všiml listy měnící se barvy na dubách venku. Jak se to stalo?

Už mi chybí léto. Když skončí, vždycky mám pocit, že jsem neudělal dost venku, když to bylo horké, stejně jako jsem si to nebral dostatek výhod, ale já jsem udělal … Jsem jen smutný vidět to jít.

REKLAMA

Aspoň máme boty … Fall boty a pád make-up a pád svetry a pád občerstvení. Jsem absolutně jít do DSW mnohem častěji.

Záložky nejsou příliš potěšeny o změně ročních období. Jeho malá zahrada je na svých posledních nohách. Není jen dost slunce, aby rostliny šťastné. Kočičí trávník a Zinnia, které jsou pravděpodobně jeho dvě oblíbené věci na občerstvení, kdykoliv jde ven, jsou uschnutí a začínající žlutou, a teď se na ně obdaví, jako by mu nutil špatný salát, protože si myslí, že je to zdravé, Ale je to všechno, co má.

Je to tak divné, ale před dvěma dny, tak to vypadalo v San Franciscu. El Hub a já jsem si vzal trajekt z Larkspur, aby si užil modré andělé, a to bylo horké! Chodil jsem kolem držení láhev vody, a teď je to 20 stupňů chladnější, zataženo a voní jako déšť. Jdi zjistit.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Čas posunout převodovky do Halloween a díkůvzdání. Chcete-li se dostat do ideálního myšlení, rád se podívám zpět přes mou složku Kitty Modeling AD kampaně, které karty obsluhují v předchozích pádech …

S tolika snackingem v tomto ročním období se karty cítí, že je stále klíčové pro pobyt ve tvaru …

REKLAMA

Spadá tam plně? Líbí se ti to? Protože vím spoustu lidí, kteří mají rádi chladnější počasí mnohem více než léto (um … nejsem jen jeden z nich).

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *