Cena: Opláchnutí odvolacího baru manikúru


Navštívil jsem oplachovací odvolací bar v minulosti ve středu pro ráje manikúru, která byla cena, kterou jsem vyhrál od kočce mylipstickaddit! Vzal jsem si den volna, abych se setkal s přítelem na oběd a rozhodl se, že by se taky hýčkaly.

Bylo tiché a kopat zpět vzhledem k tomu, že to bylo jen Julie (okouzlující a přátelský kytový technik) a já v salonu krásy během mé návštěvy. Jako kočka poukázala na její příspěvek o její zkušenosti na opláchnutí, tento salónek kosmetika představuje přirozené odvolací produkty – dokonce i všechny jejich lyžování na nehty jsou 5-free, krutost bezplatné a veganské. Opravdu oceňuji, že všechno, co používali nejen, že vypadaly dobře, bylo to pro mě dobré.

Nebyl to normální manikúra mnoha způsobů: brát sanitizaci vážně zde – první, postřikem dezinfekčního prostředku na ruce před zahájením služeb. Všechny nástroje byly utěsněny v jednotlivých sáčcích, které byly odloženy autoklávem. Aromaterapie mlha by sparituální byla pak nastříkána do vzduchu – uklidňující jasmínová vůně, kterou jsem miloval. * Inhales hluboce *

Manikúra začala: utváření nehtů (jsem neuvěřitelně spokojený se způsobem, jakým byly mé nehty ve tvaru elegantního squovalového tvaru), čištění kůžičky a pak nejlepší část: Scrub! Opláchnutí má řadu kanadského přírodního pleťového pleť zvaného Koya, kterou jsem byl docela zasedání – “Sugah Sugah” křoviny byl používán od mého předloktí k mým rukou, aby dodal jemné exfoliace. Moje paže byly pak zabalené v horkých ručníků, aby se vyčistily křoviny – to bylo čisté blaženosti!

Polský aplikovaný byl z bio mořské řasy UV gelu polského rozmezí a po trochu nerozhodnosti (příliš mnoho volby je často nebezpečná věc!) Konečně jsem si vybral stín zvaný šampaňské. Julie mi pomohla rozhodnout o barvě – zpočátku jsem se dostal s béžovým creme stínem, který se zmírnil do mého pleťového tónu (překvapení!) Ale užívám si této levandulové růže stříbřité Shimmer Shade – trochu bling-y, ale radostné dovolená. Tento polský vydrží na nehty nejméně 2 týdny.

Poslední krok k manikúru pro oplachové ráj byl masáž pomocí Koyaho másla nahoru! Tělový krém, který voněl jako tropický sen (kakao, shea, mango). Lhal jsem dřív, je to nejlepší část manikúra: Možná jsem zasténal trochu jako mé ruce a ruce byly masírovány. Můžete si vzpomenout, že jsem pletař a dostat masáž rukou je taková zvláštní léčba!

Samozřejmě, že nemohl opustit kosmetický salon bez toho, abyste něco dostal a nemohl jsem odolat produkty Koya, takže máslo nahoru! Body Cream and Beach Babe Body Scrub (pachy jako Pina Colada!) Přišel domů se mnou.

Celkem, manikúra trvala 45 hýčkových minut. Oplyňovací odvolací panel je plná servis kosmetika s využitím fondů na vlasy, manikúry / pedikúra, odstranění vlasů, péče o obličej a ošetření těla – to vše se zaměřením na přírodní produkty. Jsem naprosto zájem o vyzkoušení obličeje tam jednou – opravdu mám radost v přístupu za omezeným použitím chemikálií v jejich ošetření. Děkuju opláchněte a kočku pro úžasný zážitek! Vřele doporučuji tento drahokam na západním konci města!

Upozornění: Vyhrál jsem tuto manikúru prostřednictvím prozradí, a koupil jsem tělo máslo a křoviny s vlastními penězi. To není sponzorovaný příspěvek.

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem to příteli (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Jak to dělám moje manicure si nedávno uvědomil, že jsem nikdy diskutoval, jak mám své manikúry, takže je čas na léčbu. Půjdu přes kroky, které mám připravit na nehty a ukázat nástroje, které používám. Odstranění stávajícího polštiny Jsem zřídka bez laku na nehty, takže první krok jsem si …
15. května 2017In “krása”

China Glaze shades of nude CollectionIt’s been a while considering that I’ve done a nail post! Dnes jsem ukázal sbírku, která byla v tomto roce propuštěna na jaře, ale osobně si myslím, že dobrá nahá sbírka je sezóna – méně. : D Mám 3 z Číny glazury odstínů nahé sbírky ukázat: • Minimalistická maminka (písečná béžová …
12. září 2017 ‘Beauty ”

Gel polish for vacationA quickie post to show off my freshly painted gel nail polish! The shade I got is called #117 Strawberry Kiss from the brand Bio Seaweed Gel.  I like getting gel nail polish applied at the beauty parlor when I’m going on holiday – I never bring along nail polish or remover…
July 9, 2015In “Beauty”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *