Trash Scash: leden 2016


Spousta vlasů a pleť se vyprázdní k zahájení roku:

Musím zde zmínit, že musím umýt vlasy každý den, nebo jinak to dostane opravdu kulhavý. Začal jsem přeskočit jeden den v týdnu – typicky neděle, když nezáleží na tom, jestli jsem jen kravatu vlasy zpět – upřímně si nemyslím, že mé vlasy / pokožky hlavy je lepší pro přeskočení jednoho dne mytí. Každopádně na vyprázdnění.

Hlava a ramena Shampoo Suché SCALP péče s mandlovým olejem – $ 8 pro 400ml (drogerie)
Vždycky mám láhev H & S na rotaci přijít podzimní čas s ohledem na to, že moje pokožka hlavy dostane neuvěřitelně svědění a náchylný k suchu a vločce. Tento mandlový olej verzi byla jen v pořádku – stále mám ráda zelená jablečná verze pro obou vůni a jak skákací dělá mé vlasy.
Stash hodnota: 7/10 zpětného odkupu: ne

Jasné pokožky SCALP & HAIR Ovladavá terapie Poškození a barevné opravy hluboké výživné ošetření maska ​​- $ 10 pro 180ml (drogerie)
Miluju tohle věci! Ale mám podezření, že je přerušeno, protože jsem hodil několik trubek na clearance. Jen tak typický! Je to bohatá krémový kondicionér, který masíruji do mého skalpu se zaměřením na korunou a chrámovou oblast – ponechte na 3 minuty a opláchněte. Tato maska ​​pomáhá úlevu svědění a těsnosti bez vážení si vlasy dolů. To voní taky opravdu skvěle.
Stash hodnota: 9/10 odkup: ano (nejistý, pokud je přerušeno)

Arrojo Curl Definer – $ 22 pro 150ml (Salóny a dodávky salonů)
Skóroval jsem několik trubek z toho z místního obchodu s holičskými zásobami za pouhých 4,99 dolarů. Původně jsem jen dostal 1 trubku, pak zjistil, že se mi to líbí, takže jsem se vrátil příští týden, abych dostal zbytek, které odešli. Je to podobný produkt k mému milovaného kudrnačku – dodává o něco méně méně držet než kudrlinkový kadeř.
Stash hodnota: 8/10 výkup: ano (pokud to můžu najít na slevu!)

Tresemme dokonale (UN) DONE MOAR SALT SCRINK – $ 10 pro 200ML (drogerie)
Nebyl jsem fanouškem tohoto – nedodal moc struktury do vlasů. Musel jsem do vlasů sprej asi 20 spritzů, abych získal nějaké tělo. Cítila se jako velmi zředěná verze texturizačního spreje. Vzhledem k tomu, že jsem musel sprej mnohem víc než obvykle, prošel jsem tuto láhev neuvěřitelně rychle. Dostal jsem to za bezplatné, takže bych opravdu neměl stěžovat.
Stash hodnota: 5/10 zpětného odkupu: ne

Neutrogenní olej bez oleje Acne Countiiety Control 3-in-1 hydratační léčba akné – $ 15 za 59ml (drogerie … kdo ví už)
Použil jsem to age předem a zapomněl jsem na to, a rozhodl se mu dát další pokus o loňský rok, protože měl takové rave recenze na beautypedia. Je to skvělý hydratační gel – Líbí se mi to mnohem víc než více než Hyped La Roche Posay Effaclar K – oba z nich používám jako preventivní údržbu na mé T-zóně, zejména na bradě, kde mám hormonální breakouts. Najdu neutrogenní být mnohem více hydratující a je to mnohem lepší hodnota. Četl jsem, že tento výrobek je přerušen v USA, ale stále je k dispozici v Kanadě, i když jsem to neviděl na obchodě v poslední době. Mám jednu neotevřenou trubku v mé skromné.
Stash hodnota: 9/10 odkup: ano (stále si není jistý, jestli je to skutečně přerušeno)

Mary Kay časově směřující i plection Essence – $ 45 pro 29ML (Mary Kay reps a online)
To má 4 hvězdičkové hodnocení na beautipedii, což je primárním důvodem, proč jsem to dostal. Pro mě to bylo skvělé sérum, ale neviděl jsem nápadné výsledky. Rozhodující složkou v tomto séru je niacinamid, který má pomoci snížit zabarvení – pozoroval jsem žádné snížení mé hyperpigmentace nebo pihy (moje celoživotní bitva!). I did go through this serum rather swiftly – maybe I need to try another tube to see results?
Stash hodnota: 7/10 odkup: možná

Za vírou ABH Intenzivní opravy – ~ $ 8 pro 53ML (Sally odvolání)
To je takový starý produkt. Za vírou je soukromá značka značky Sally odvolání. Cesta zpět před volbou Paula Chemical Exfoliants byly všechny vzteky, nad rámec víry jediné hry ve městě. A byl to fantastický produkt – kombinování AHA a BHA do jediného séra. Zanechala mou kůži z uřízených pórů a vypadala zelená. Ale samozřejmě, stejně jako všechno dobré, rozhodli se hrát s řadou produktů – současný nad rámec produkty víry jsou bledým srovnání s bývalými dny slávy!
Stash hodnota: 9/10 výkup: ne (přerušeno – si všimnete téma tady?)

Shiseido Bio-výkon pokročilé neuvěřitelně revitalizační krém – $ 92 pro 50ml (obchodní domy)
To není levné, ale je to moje HG Wintertime Nighttime Cream Cream. Je bohatý, aniž by byl příliš mastný. Je to hydratace a změkčení na mou kůži, a já se nerozlučím nebo nedostanu s tím ucpané póry. Tento jar mi trvá dlouho, protože ho používám pouze během pádu a zimních měsíců. I’ll never be without this unless they change the formula, or if the price becomes prohibitive.
Stash hodnota: 10/10 odkup: ano

Shiseido Facial Cotton – $11 for 165pcs (drugstores and department stores)
Not much else to say about thesePillowy bavlna dobrota kromě toho, že si přeji, aby byly levnější.
Stash hodnota: 10/10 odkup: ano

TheFaceshop Multi 5 vrstvených bavlněných podložek – $ 5 pro 80ks (TheFaceshop)
Používám tyto bavlněné podložky pouze pro jednu věc: čištění očního stínu vypadne, když dělám oční make-up. Jsou zdarma a dokonale dimenzovány pro tuto práci. Dělám si oční make-up před prvním před založením, takže je snadné jen nalijte trochu micelární vody na tyto a otřete plochu očí čisté. Krabička z nich vydrží navždy zvažovat, že používám každou vrstvu odděleně a odříznu je na polovinu (80 x 5 x 2 = 400ks).
Stash hodnota: 10/10 odkup: ano

Rougier Glycerin – $ 6 pro 100ml (drogerie)
Tento čistý glycerin používám, abych vytvořil vlastní Zoya “Remove +”, který je v podstatě aceton s trochou glycerinu. Přidávám k lžíce tohoto lžíce do 200ml láhev laku na nehty na bázi acetonu. funguje jako kouzlo.
Stash hodnota: 9/10 odkup: ano

Kibio Suncare Face Lotion SPF 50 – $ 22 pro 40ml
Jsem idiot a tato neotevřená láhev opalovacího skla je již vypršela dříve, než jsem měl šanci použít ji. Děti, nechť je to lekce o vás o zastavení odvolacích předmětů. Takhle jsem se mi nelíbilo – velmi mastný.
Stash hodnota: 6/10 zpětného odkupu: ne

Dort Mléko vyrobené Velveteen rukou krém – $ 18 pro 100ml (Sephora a online)
Miluji vůni tohoto! Voní jako směs raketových bonbónů (myslím, že Američané jim říkají Smartie) a marshmallows. The formula is fantastic too – rich but not greasy and absorbs quickly. Přál bych si, aby bylo mnohem snadněji dostupné a levnější!
Stash hodnota: 9/10 odkup: ano

Haken Essential Fragrance Olejicový olej v brusinkách – $ 7 pro 15ml (Sally odvolání)
Tuto láhev mám navždy. Používám ho každý týden na mých kůžičku po mé manikúru. Ale minulý týden jsem otevřel láhev a olej odešel! Tak zvláštní, jak něco mohlo být v pořádku jeden týden a zkažený dalším. Ah Well, rip Cranberry Culeble Oil, byl jsi dobrý kamarád. Dostal jsem to na clearance od Sally odvolání. Mám neotevřenou láhev ze stejné značky, ale v melounově vůni.
Stash hodnota: 9/10 výkup: ne

Maybelline Age Rewind Smazat tmavé kruhy ošetření korektor v neutralizátoru a médiu – $ 12 pro 6ml (drogerie)
To jsou Hg pod očními korektory pro mě. Nejsem schopen najít nejlepší zápas v nabídnutém rozsahu stínu, ale zjistil jsem, že míchání 2 díly neutralizátoru a 1 částí média dostane dobrý zápas. V těchto trubkách je docela mnoho produktů – vydrží mě asi 8 měsíců s každodenním použitím. Nemám žádné problémy s obalem s ohledem na to, že jsem privát dab produktu na prst prsten a aplikoval na svou tvář tímto způsobem. Někdo udělal skvělý komentář o akplikátoru houby – když si o tom přemýšlíte, mezi tím není opravdu žádný rozdíl mezi tím neohrabače s aplikátorem DOE-Foot.
Stash hodnota: 9/10 odkup: ano

Jack Black Intense Intense Lip Therey Balm v Lemon & Heřmánek – $ 8,50 za 7G ​​(Sephora)
Vím, že tam jsou Die-Hard Jack Black fanoušci a já nejsem jeden z nich. Nenajdeme to, abych to bylo, že hydratace a nezdá se, že to trvá velmi dlouho na mých rtech. Jediné věci, které se mi líbilo, bylo; Není to neuvěřitelně lesklé – líbilo se mi to, abych použil přes rtěnku, aby se přidal nějaký skluz, ale žádný lesk. A to také cítilo pěkně.
Stash hodnota: 5/10 zpětného odkupu: ne

Maybelline Eye Studio Master Drama v Bold Brown – $ 12 za 0,28 g (drogerie)
This is a pretty good liner for the lower lash line (I mostly use pencil liners on the lower lash line – I use liquid or gel liners for my upper lash line). Zůstane dobře, když používám práškové oční stíny na vrcholu – na vlastní pěst, to má tendenci trochu vyblednout. Také zjistím, že automatické tužky se zdá, že se zvyšují opravdu rychle a to nebyla výjimka.
Stash hodnota: 7/10 zpětného odkupu: ne

Covergirl zavřela řasenku – 10 dolarů za 11ml (drogerie)
Bah, what a letdown. Měl jsem opravdu těžký čas aplikoval tuto řasenku na mé řasy – tvar Weirdo přesýpacích hůlky byl naprosto zbytečný. Vzorec byl chlupatý hbitý nepořádek, který odmítl stavět libovolnou délku. Byla to také flaková noční můra. Bylo to jako Covergirl napsal všechny rysy špatné řasenky a jejichž cílem je vytvořit ji. Jediná úsporná milost byla, že to neřeší a bylo docela snadné odstranit v noci.
Stash hodnota: 3/10 výkup: ne

L’OREAL holé naturale řasenka (přerušeno)
Another tube bites the dust. I did a review on this HG, but discontinued mascara. This mascara saved the CoverGirl flame Out Mascara by supplying the much needed length and separation when I layered it on top. I think I have 4 of these precious tubes of mascaras left in my stash. *povzdech*
Stash hodnota: 10/10 odkup:

bareMinerals Locked & Coated waterproof Lash topcoat – $15 for 7.5ml (Sephora)
I did a comparison post of this product against the Clarins double Fix’ Mascara topcoat, and I preferred the Clarins more. I’ll be going back to the Clarins even though it’sMnohem dražší, funguje to jen lépe. Největším problémem, který jsem měl s bareminerálů, byl štětcem design: štětiny byly tak krátké, že se nemohli dostat do řas, aby je srsti s vrchním nátěru. Musel jsem opravdu tlačit hůlku proti svým řasám, abych se pokusil získat produkt.
Stash hodnota: 6/10 zpětného odkupu: ne

Vzorky

Clinique Okouze-off pěnící čisticí prostředek
Jedná se o čistší čištění, které je vhodnější pro mastnou nebo combo kůži – zjistil jsem, že je to docela odizolování kůži. Nekupoval bych to v plné velikosti.
Kiehl’s Sójový mléko a med lesk
To je vlastně nepoužité. Moje tak přijala v kořisti a byl docela rád, že mi to dá. Když jsem však otočil, abych si přečetl ingredience, pozoroval jsem, že se skládá z těch mikroboudů (polyethylenu), které dusit fishies. Takže jde do koše místo toho, aby se opláchla odtok.
Burtova včely Rosewater & Glycerin Toner
Samotný název, tento toner zvuky, jako by to bylo jemné, ale bohužel, to není. To má těžké na obsahu alkoholu a já jsem použil, abych otřete podpaží jako rekreační.

21 Plné a 3 produkty velikosti vzorku k zahájení nového roku! Připomenutí: Dnes je poslední den, který vstoupí do mé velkého milovaného věcí Giveaway – nenechte si ujít!

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem to příteli (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Trash Stash: srpen 2015last měsíc byl doozy pro vyprázdnění, nemám ponětí, jak jsem prošel tolik: pojďme začít! Plné velikosti položek Shiseido rafinace make-up primer – $ 35 pro 30ml (obchodní domy a online) jsem udělal přehled o tom dříve a je to můj základní primer. Nepoužívám to každý …
3. září 2015 ‘Beauty ”

Trash Stash: Květen 2015AtherOther Month End, další splátka odpadky. Nechám skupinový obrázek dělat mluvení: další celý měsíc vyprazdňování! Tělo Stuff: Yves Rocher Désir de Přírodní parfémovaný sprchový gel – $ 14 pro 200ml (Yves Rocher online nebo obchody) voní jako lilie a zimolezu, které opravdu mám radost – …
5. června 2015 ‘Beauty ”

Trash Stash: červen 2015 Konec června označuje oficiální střední bod roku! Vždycky jsem přemýšlel, proč je to “Vánoce v červenci”, když to opravdu dělá mnohem důležitější být v červnu! : Myšlenka: Bylo to obzvláště uspokojivé, jak dokončit některé z těchto produktů tento měsíc, protože mnozí z nich jsem používal dlouho …
2. července 2015 ‘Beauty “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *