Koření své boční copy s tímto jednoduchým 5 minutovým vlasovým vlasem


Flower Power!
Nebudou ležet – Katniss Side cop šplhá mé @s v posledních několika měsících. Kdykoliv jsem také líný, abych skutečně udělal něco značného s mými vlasy, ležící bočním braidem motorem.

Ale víte, dokonce i vyzkoušené a pravdivé účesy mohou těžit z nových zvratů.

REKLAMA

Daisy Flower Cop v Kristin Perry Doplňky, $ 14
Když jsem narazil přes Daisy Flower Cop v Kristin Perry příslušenství ($ 14), pomyslel jsem si, ano! To chuť Ye Olde Side Braid spíše dobře, aniž by do procesu přidal jakýkoliv typ času.

Je to dlouhá semišová šňůra s vyšívanými sedmikrásky, stejně jako zlatý list nastíněný na koncích. Pracujete jej do copanů pro další strukturu, stejně jako přidat nějaké barvy do vlasů.

Chcete-li to využít, začnu sbíráním vlasů do nízkého bočního ohonu, který jsem chránil elastickým. Pak jsem zabalil šňůru kolem základny culíku, kolikrát se skrývá elastické.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Krok 1
Jednou s tím dokončena, kravím volný uzel, pak zdvojte šňůru. Pak se řídit vlasy v ohonu do dvou částí, takže mě se třemi prvky copu – velmi první část vlasů, druhá sekce, stejně jako dvojnásobná šňůra.

Krok 2
Další část je snadná. Prostě to třemi prvky dohromady. Když se dostanu ke dnu, dostanu si ještě jednu elastickou k chránění konce copu, zabalte šňůru kolem něj několikrát, aby se skrýval uvedl elastický, stejně jako kravata konce šňůry v uzlu.

Krok 3.

Voila! Sladký, pružný boční cop.

Vše hotovo!
Věřím, že sedmikrásky jsou velmi roztomilé! – Pokud však nejsou vaše věc, možná budete také využít dlouhou stuhou.

REKLAMA

Pokud skončíte, zkuste tento účes, pošlete mi pic. Chtěl bych to vidět na vás.

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *