Nový osm-dílný Tom Ford Ford Spring 2015 Collection je studium v ​​kontrastu


, jako je velký, Puzror v Da Clubu, který jde jménem, ​​maličký, Tom Fordův nový osm-dílný jarní kolekce je studium v ​​kontrastech . Drtivé světlo proti tmě, a naprosto proti neprůhlednému, to vyžaduje myšlenku sladkých jarních pastelů a dává jim prostředníček.

Jistě, je to neposkvrněný prostřední prst, ale stále.

REKLAMA

Jo, tato kolekce chce začít sh * t! Na povrchu se zdá, že je to nejvzdálenější věc od normálního jarního uvolnění, daleko mnohem více hlučných rockstar glam než radost Velikonoce.

Zčernalé modré a lesní zelené nehty; bohatý švestka, safír a caky khaki víčka; a nahé rty a barevné řasy. Jen se podívám na tento model …

Tom Ford odvolání jaro 2015
Ta dívka není sedět především na vysoký čaj ideální a na sobě prissy květinové šaty.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Ale Delve trochu hlubší a sbírka odhaluje měkčí stranu … Vezměte tři nové eyezové duos v zralém švestku, syrové jade a rozdrcené indigo (každý 60 dolarů).

Oční barva Duo v rozdrceném indigu
Oční barva duo v syrové jade
Oční barva duo v zralém švestku
Všichni tři mají Tomově nejaktuálnější stínovou formulaci a mohou být nošeny mokré nebo suché (vzorec je velmi podobný očním očním očním intenzitě NARS).

Chcete-li jít full-on, s vysokou intenzitou rockstar, mokré ploché oční stíny kartáč a aplikovat jeden z tmavších odstínů. Nebo se rozhodněte pro jeden ze světlejších odstínů aplikovaných suchým klenutým kartáčem pro měkčí závoj opalescentní barvy (to je, jak je na sobě v pics níže).

Chcete-li skutečně přijmout kontrasty konceptu, začněte tím, že pokládáme jeden z tmavších odstínů po celém vítě, pak aplikujte jeden ze světlejších odstínů přímo na vrcholu v centru, abyste zachytili nějaké světlo.

Zatímco tyto mají kovový povrch, není to zdroj stresu. Neplatí bláznivé mrazivé, takže všechny jemné linky musí být v pořádku.

Pokud jde o dva tónované masckary ve sbírce, dobře, řekněme, že pokud jdete na něco odvážného a jasného jako ta dívka v plakátu kampaně je na sobě, možná budete muset prepat vaše řasy nejprve s pár kabáty a Black Curling mascara.

Extrémní řasenka v šedozelená intenzivní
Extrémní řasenka v černém švestku
S jedním z nich – Teal Intense nebo Black Plum (44 dolarů každý) – na mých řasách sám, barvy se neobjevují. Nejdřív musím provést své řasy s černou řasenkou. V těchto fotkách mám na sobě řascas, aniž by to udělal jakoukoliv přípravu prepu, a odstíny jsou sotva viditelné.

Vzorec Mascara také uvolňuje Curl (GRR).

K dispozici jsou také tři laky na nehty v uvolnění – černá Jade, Indigo noc a hořká fena (každý $ 32). Tento týden jsem se snažil černou Jade a Indigo noc, dva ze tří a oba vypadají téměř černě na nehty.

Nehtový lak v indigo noci

Lak na nehty v černém jade

Nebude ležet, devětkrát z 10 budu vybrat špatnou dívku rockstar hřebíky nad sladkými pastely, ale černá jade a indigo noc vypadají téměř stejné na nehty.

Vážně, sotva vidím rozdíl. Musím vypadat opravdu pozorně. Řekl bych, že pokud uvažujete o těchto dvou polštácích, vyberte si ten, který vás nejvíce pohybuje. Nemyslím si, že bys je potřeboval oba (haha, “potřeba”).

Ach! – A s těmito polishes nemohu uvolnit a přeskočit vrchní nátěry; Jinak budou do tří dnů města Chip City.

Barva očí Duo v syrové jade suché (vlevo) a mokré (vpravo)
Barva očí Duo v rozdrceném indigu suché (vlevo) a mokré (vpravo)
Barva očí Duo v zralém švestku suchý (vlevo) a mokré (vpravo)
Extrémní řasenka v černém švestku (vlevo) a teal intenzivní (vpravo)
Nosit indigo noc s černým jade na můj prsten a pinky prsty
To je oční barva duo v syrovém jadeu na víčkách s kartáčem suchým klenutým očním očním očním
Na sobě oční barva duo v syrové jade a extrémní řasenka v šedozelená intenzivní na mých očích

REKLAMA

You can spend some quality time with Tom and his spring 2015 collection ideal meow at Tom Ford counters and online.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *