Zjistil jsem ideální bledý modrý džínový lak na nehty, stejně jako je to jen $ 8


, když v Římě, stunner stínu Duri. Tee: zdřímnout pak útok
Hromed / fanouškem girl-ed pastelové modré laky na nehty někdy proto, že obtížné bonbóny oblohy na nehty v 90. letech.

Já nejspíš ne – moje mysl byla foukána.

REKLAMA

Pro vás tam mladý, to může přijít jako nepochopitelné překvapení, ale svět využito, že mají omezené možnosti barev na nehty. Ano, byl čas, kdy jste nemohli rychle objevit láhev modrého polštáře, protože to ještě nebylo nic.

Šílenství, vím!

V mém případě, někdy proto, že osudová láhev obtížné bonbóny, jsem byl bonafide krémová pastelová modrá hoarder. Pokud se vám líbí “em tolik, jak to dělám, nespíte na tom, kdy v Římě, bledý denim šedá modrá duri.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Skrytý klenot?

Duri je malá, domácí běh under-the-radar značky z New Yorku, ale můžete zjistit je na nehtových salonech … za to, že kdykoli všichni z nás začnou vrátit zpět … stejně jako webové stránky Duri, Walmart, stejně jako Amazon.

Na sobě mac vinobraní matný rtěnka v neúnavně červené na rtech.
Duri přináší celou řadu nehtových výrobků za rozumné ceny, jako když v Římě, což je jen osm dolarů!

Co to stojí od sebe v moři kojenecké blues?

Když v Římě má poněkud levandule-šedý podtón, který mu poskytuje náladovost neobvyklé na pastelové blues, takže je to méně jako kojenecká modrá “je to chlapec!” Kojenecká sprcha dekorace, stejně jako mnohem více jako nákladný pár lehkých prádla denim modré hubené džíny.

Nebo představte oblohu na chladném, ostrém, odstraňte zimní sezónu den. To je v Římě. Je to náladový, ale naděje … což vypadá jako já v kostce, hahaha! ?

Mimochodem je to naprosto neprůhledné, takže tam není žádný typ naprostosti, stejně jako je to taky pružný! Jsem už pět dní, stejně jako já ještě vidím čip nebo zub.

To je dvě kabáty, kdy v Římě přelité Duri Brush’n Go Dry & Radiate Fast Top Coat.
Pokud se vyskytujete, abyste se objevili procházení webových stránek Duri, FYI, fotky, když v Římě vypadají úplně jinak než to, co vidím v originálním životě! Zkontroloval jsem trojitá láhev, stejně jako podobně hledal online, stejně jako když v Římě je jistě bledě modrá všude jinde. Podivný!

REKLAMA

Přesto jsem lovin ‘stín, stejně jako po týdnech nahých prstů, jsem nadšená, abych znovu maloval tlapky. ?

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *