Sobotní surfování, 9. března 2019


Existuje technika k šílenství!
Dobrý den, stejně jako potěšená katurday! Cítím se jako Smokey medvěd říkat “jen vy můžete zastavit lesní požáry” na tomto obrázku. Užíval jsem fotky make-upu, stejně jako poslech Taylor Swift a … No, můžete přesně předpokládat, jak to šlo. Téměř jsem smazal fotky, nicméně eh, život je krátký. Pokud můžete tančit, stejně jako se smát sami, musíte dělat * všechno * úplně špatně, ha ha! ?

Na VIP předmětu nehtů jsem včera odpoledne naposledy maloval důl, zatímco Connor napsal. To je dvě vrstvy Sally Hansen Mega Stamina v ona-ro. Doufejme, že to žije stejně jako jeho jméno.

REKLAMA

Sally Hansen Mega vytrvalost v ona-ro, spolu s základnou Mega Stamina, stejně jako vrcholní kabáty
Oh, stejně jako prosím důvod, proč poněkud náhodně udělal hrany. Byl jsem také líný, abych odstranil své kontakty nebo hledali své podvodníky, takže jsem nemohl opravdu vidět, co dělám. (SIDE POZNÁMKA: Pokud si někdy chcete potížit, zkuste malovat nehty, když jste prakticky slepý.)

Na této poznámce by byl nyní skutečně výborný čas na 1) dohnat své pravidelné odvolání čtení, stejně jako 2) malovat nehty! ?

Pokud řídíte sucaru? Stejně jako nosit parfémy (nebo prádlo vaše vlasy s šamponem, využívají změkčovadlo materiálu, nebo nosit lak na nehty nebo make-up), fyi, možná budete chtít vzít svá auta a kamion pro kontrolu, asap. Subaru je zřejmě odvolává některé automobily od chemických sloučenin emitovaných z typických spotřebitelských produktů, které jsou sestaveny s přepínači brzdových světel, stejně jako je zbytečné.

Ženy, které pracují jako letušky pro letecké letecké společnosti Virgin Atlantic, již nejsou potřebné k tomu, aby nosili make-up oblečení. Letecká společnost se připojí k ostatním velkým dopravcům při uvolňování jejich šatů, jakož i péče o péči o ně po stížnostech, kteří se otočí pracovníky do sexuálních objektů. SIDE POZNÁMKA: V 70. letech, jihozápadní letecké společnosti měly své letušky, nosí kalhoty.

Tyto kočky mají úkol udělat: “Kočky hodí v” (CCI) odpovídá kočkám, které považují za nevhodné pro standardní přijetí s majiteli domů, stejně jako služby, které požadavek “odstrašující služby” hlodavec odstrašují “.

Dexter Domácnost kočka se obávala nejhorší, když šel chybějící měsíce zpátky v kempu Kalifornie, ale on byl se jeho rodinou seřizován.

Aspired podle nedávné angažovanosti designérů, Marc Jacobs odvolání používá make-up s úsměvem na tři páry LGBTQ +.

Nemůžu uvěřit, že se to opravdu stalo, nicméně mladá dáma uvádí, že její ex vyhořila ji, protože ho poděla pomocí make-upu skrývat její akné. Vážně, co?! Zlato, jsi mnohem lepší bez tohoto vole.

Nejjemnější prášky pro mastnou pleť, podle zdravotního a wellness časopisu žen.

Ginseng je o.g. Superfood, stejně jako můžete zjistit v mnoha produktech korejské péče o pleť ideální.

Ve věku purr-fectection je sociální program, který sdružuje senioři žijící v asistovaných obytných zařízeních s přátelskými návštěvníky koček.

FDA ověřila existenci azbestu v některých make-upových výrobků Claire, která stimulovala telefonní hovory, jakož i mimo společnost rozšířila jejich regulační záruky kosmetiky.

Tento lil ‘malý Panther je tak rád, že bude jíst.

4 Levels of spaghetti & Meatballs!

A 1930’s influenced makeup tutorial

Grace Coddington is one of my preferred feline ladies.

REKLAMA

I’m off to drink a bit a lot more coffee now… OK, a great deal a lot more coffee. What do you have going on today?

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *