8 věcí, kterým je třeba pochopit o novém prášku Waterweight Mac Studio


New Mac Studio Waterweight prášek / lisovaný, $ 36, nabízený meow
Pojďme to rozbít, kotě.

REKLAMA

Začínání s…

REKLAMA

Co je to? No, jsem rád, že jste se zeptal! Je to nová řada ve výši 36 dolarů ve výši 36 medi-buildable lisovaného prášku nabízeného v dlouhodobé linii.

Má rozdělenou pánev se dvěma odstíny, jeden teplejší než druhý, takže si můžete přizpůsobit barvu.
-> Líbí se mi tento koncept, stejně jako touha více značek by to udělal! Sakra, vždycky míchám odstíny.

Mac uvádí, že je to pro všechny typy pleti, ale má být obzvláště skvělý pro typický i suchá kůže … nebo tak uvádějí (více na tom v několika málo).

Plastový kompaktní cítí robustní stejně jako značný (yay!). Stejně tak zahrnuje dva aplikátory – houba, stejně jako dohodu s kartáčem.

Je nabízen v 11 odstínech (tmavě nejhlubší, tmavé tmavé, tmavé, středně hluboké, střední tmavé, střední zlato, střední plus, střední, světelný plus, světlo, další světlo).
Nosím střední zlato, což je skvělý zápas pro mou nc42 kůži.

Domnívám se, že ženy, stejně jako pánové, kteří chtějí 1) ovládání oleje, 2) poměrně velká ochrana (jedna nebo dvě vrstvy rychle skryje hyperpigmentaci, stejně jako nerovnoměrný pleťový tón), stejně jako 3) Matný povrch by mu měl poskytnout zkusit.

Alespoň pro mě, tento prášek je trochu složitý, protože když ho vrstvu na základech základů, stejně jako korektory, moje kůže vypadá suché (je to opravdu patrné kolem jemných linek na mém čele), stejně jako můj make-up vypadá těžké ( Můžete ji vidět v akci přímo zde i zde).
Mezi neprůhlednou ochranou (i když je to označováno jako střední), matný povrch, stejně jako můj * Ahem * věku, to není nejvíce odpouštějící prášek na světě. Není to tak, jako bych viděl práškovou zrnu nebo cokoliv. Ve skutečnosti je prášek sám velmi jemně mletý, ale když se používá na vrcholu jiných obchodů s produkty, je to jen více … Insta-glam úžasný, než jsem využil v těchto dnech. Nemám ani pustit tak, že stejně jako střední ochrana, která už obvykle běžně.

Ale jestli to prostě nosím sama bez korektorů nebo nadace, nebo s podobným primerem nebo osvětlovacím krémem (jako Becca podsvícení nebo mac stroboskop), stejně jako já douse kůži s mac fixem + poté, pak se mi líbí To … Vypadá to přirozeně, stejně jako úkol.

Dokonce i samo o sobě, to nebude nahradit mé číslo jedna Mac Prášková láska, MAC mineralizuje Skinfinish přirozený.

Připomíná mi Chanelův volný prášek, stejně jako pokud chcete mírně neprůhlednou ochranu v řadě s velkým výběrem stínu, stejně jako mastná nebo typická kůže, věřím, že to rozhodně stojí za to zkusit.

Extra lehké, lehké, lehké švestky, střední, střední plus, střední zlatá, střední tmavá
Střední hluboký, tmavý, tmavý hluboký, tmavý nejhlubší
Vzorník všech 11 odstínů
Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *