Zamíval se do budoucnosti na okamžik, jak se máš (pravděpodobně) dělat vaše vlasy a make-up zítra?


Je to 99,9% šance můj make-up bude vypadat takto …
Když viděla, jak je zítra velmi posledním dnem roku … Myslím, že má mnohem důležitější, že normální den, zvažujeme, že jsme obtazení 2014 a všechny!

Chci strávit denním pocitem o sobě a baví se s El Hubem a kartami.

REKLAMA

Pravděpodobně budu dělat jen tak, abych se cítil, aby se tvrdil, ale nechci strávit polovinu denní futzing s make-upem a hurr (ačkoli, je to jistě, často i).

Make-up-moudrý, myslím, že snadné, leštěné neutrální oči a nahý ret, jako to, co jsem nosil v mia appeal braidie post před několika dny.

Je to pohled, který mohu vyrazit docela rychle (asi 25 minut, když jsem se zaměřil), a líbí se mi způsob, jakým vypadá v zrcadle.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Pokud skončíme v zítřejším noci, mohu to nechat na tom, ale jestli půjdeme na Silvestr, já Dunno … Možná, že se vrátím víčka s mac lisovaným pigmentem, nebo přidat jiskřivý městský rozpad třpytí vložka k mým řasám. A / nebo falešné řasy a odvážné, jasné rty.

Jako pro mé vlasy, budu rockin ‘chaotický, trhané vlny.

Většinu času v těchto dnech zůstaneme v novém roce, ale snažíme se dostat vstupenky, abychom viděli kapelu Prince Cover (ona nosila malinový baret! Ta druhu najdete ve druhém obchodě!) V nočním klubu v San Rafael.

Zábava!

REKLAMA

Je to velmi minute, takže to nemusí být umístěno, ale doufám, že to dělá! Pokud tomu tak není, pak budeme hrát princ doma a tančit kolem obývacího pokoje.

Ahoj zlato! A co ty? Zamíval se do budoucnosti na okamžik, jak se máš (pravděpodobně) dělat vaše vlasy a make-up zítra?

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *