Tom Ford Winter Soleil Collection: Soleil Blanc tělový olej


, když se cítíte super fantazie. Tento chudý chlapec je od nového Tom Ford Winter Soleil Collection, na přepážkách i na internetu.
Bora Bora. Bali. St. Barts. Nanato, Kalifornie.

Um … co?

REKLAMA

Tom Ford Soleil Blanc tělový olej mě má jako, “ani se mi nestarají, co říkáte, tato malá vesnička na okraji marin regionu je tropický destinací!” Jako jakýkoli typ oleje 74 dolarů by měl.

To je z nové sbírky zimní Soleil, stejně jako jantar, Gardenia, karamel, stejně jako vanilkové poznámky vyzařující z mé kůže dočasně uvolňuje mrazivé piny, stejně jako jehly v mých prstech.

Ano, vole, dostane chladně v Kalifornii. Je to pod mrazem v noci!

Soleil Blanc cítí tenčí, stejně jako méně hydratování než můj obvyklý fancy-Schmancy tropický tělový olej, NARS Monoi tělo Glow II, což je $ 59, stejně jako podobně, má významný Gardenia Poznámka: Nicméně Tomův olej voní Cozier, bohatší stejně jako hlubší Já … a vůně trvá mnohem déle na kůži.

To voní sooooo dobré, nicméně budete s největší pravděpodobností požadavek na rovněž využít s těžkým hydratačním prostředkem, pokud máte Le Nohy de ještěrka jako já.

REKLAMA

Pokud jste v plném rozsahu, abyste se dostali do režimu, jen zůstaňte dál, protože vás jedno čichání bude láká. Nebo … možná budete prostě poskytnout, stejně jako nebezpečí, že vaše skromné, emoji-happy máma SMS vám dodržovat větu: “kdo potřebuje tělový olej 74 dolarů? Opravdu? ? ? ? Chápu, že vaše kůže je opravdu suchá, a to však přestat být hloupý. ? ”

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *