Korejská beauty Haul


Pokračování s “přepravy” (plná úvěrová historie jde do gymbagmakeup pro tento termín!), Koupil jsem si spoustu korejských kosmetických výrobků – tento tah se skládá z na internetu na internetu kromě viz regionální korejský obchod.

Tam je nová korejská kosmetická kiosek v regionálním korejském obchodě s potravinami, který přináší tonymoly věci mimo jiné, takže jsem musel zaplatit návštěvu.

Od online:

Etude House Dr. Mascara Fixer Mascara Base – $ 8 EA X2
Jedná se o doplnění pro mou novou základnu HG Mascara. Miluju tohle věci!

Etude Home Dr. Lash Ampule stejně jako sérový sada – $ 20
Na základě pozitivních zkušeností s řasenskou základnou jsem se rozhodl dát svému sému séra zkusit. To vypadá přitažlivá na základě internetových recenzí.

Etude Home Skin Poznámka Hydrogelová maska ​​(odjasnění, hluboká vlhkost) – $ 5 EA
Ještě jsem musel vyzkoušet tyto newfangled listové masky z hydrogelu – jsou spíše drahé obvykle ($ 10 + za maska), ale viděl jsem tyto za $ 5 každý na internetu, takže jim to zkusit.

TONYMOLY PANDA’S DRUMENTOVÁNÍ OČÍ BASE – $ 8
Úplně koupil to kvůli obalu, stejně jako všechny humbuk. kdo nemá rád pandas?

Holika Holika Baby hedvábná noha Jeden záběr peeling noha maska ​​- $ 7.50 EA x 3
To jsou vinné požitky z mé! Dělají pokožku na nohou odloupnout jako had moulting, stejně jako je nechat tak měkké jako dítě! Dostal jsem to taky hooked.

Z Korejského kosmetického kiosku:

TONYMOLY Pocket Bunny Vlhká mlha – $ 14
Přál jsem si, abych to dostal na věky, stejně jako se zdá, že se nedávno změnily styl láhve. Vzpomněl jsem si, že zajíček byl spíš jako trochu žena s lukem (zdá se, že verze je exkluzivní pro Sephora nyní).

Donginbi Red Ginseng Glis Pillow BB # 23 Calm Beige – $ 45
To je můj první polštář BB! Nikdy jsem neslyšel o značce Donginbi, ale byl jsem doporučován, že je to vysoká vysoce kvalitní linie zaměřená na Red Ginseng. Zdálo se mi, že tato značka je však tato značka skutečně prémiová, stejně jako ne tak předražená. Už jsem byl opravdu potěšen, když jsem vyzkoušel vyšší konec bb krém, takže jsem to zkusit. Líbí se mi, že to zahrnuje bezplatnou náplň! Side mám na této položce 20% diskontní sazbu.

Tony Moly Eyetone Shimmer Single Shadow v S04 Latte Brown – $ 5.50
To vypadá tolik jako Shu Uemura oční stíny však spíše levné, musel jsem vyzkoušet jeden, abych přesně viděl, jak vzorec je.

Tonymoly profesionální prášek čistý – 15 dolarů
To má pěkný tvar, stejně jako vyrobený z měkké bílé kozí vlasy. Stejně tak opravdu jako přesně tak, jak rukojeť i ferrule je matná černá.

Nejjemnější část o korejské krásy tahání? Vzorky!

Skutečně jsem si užil nákupu na bitském kiosku – žena, která mi pomohla, byla informována, stejně jako praktická, ale ne tlačná. Jste fanouškem korejských kosmetických výrobků? Vyzkoušeli jste nějaký typ těchto?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do dobrého přítele (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Korean Beauty Haul: Holika Holika, Etude House, Clioi’m pomalu vyšplhá z hory boxů a tašek obsahujících kosmetické výrobky z post-dovolené odbavení. Takže začíná přeprava roku 2017. XD velmi první, moje korejská krása z 2 míst: Holika Holika, stejně jako Ibbi krása. Holika Holika Našel jsem skutečnou Holika Holika cihly stejně jako maltový obchod, takže jsem si koupil …
19. ledna 2017In “krása”

Leden 2017 No-buy-low-shoupit odpovědnost Název této publikace je zavádějící od ledna nebylo ani no- nebo low-buy. Byl to ohromující měsíc Haulaury! : D Nemůžu být jediný, kdo podlehl všem post-dovolené prodeje? Korejská krása Haul: Holika Holika, Etude House, Clio nebo, jak je telefonovat, věci, to …
5. února 2017 ‘Beauty ”

My extremely very first Jolse OrderI’d never heard of Jolse up until I started blogging. then I came across the remarkable Fifty shades of Snail blog, which showcases Oriental skincare. She commonly talks about Jolse.com as well as then I started noticing other blogs discussing the site so I decided to order a few things to test it out.…
September 10, 2016In “Beauty”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *