Legendární tekutina retušování přesýpacích hodin mnohem více na koníčky Věci, které jsem vařil


, jako je to.
To je jedna z těch, kteří se zabývají produkty, které musíte být ve specifické fázi, stejně jako myšlení ocenit. Udržet, že to řekl, pokud je plná ochrana váš marmeládou, pokračujte v Walkin ‘Miss Lady. Nicméně, pokud hledáte korektor, který nevypadá těžce, stejně jako zůstane mimo jemné linky, přidejte přesýpací hodiny závoji retušování tekutiny na váš seznam přání asap!

Pro kůži, která se jeví jako kůže

Je to semiřetější tekuté korektor s aplikátorem Doe nohy, stejně jako je nabízen v šesti odstínech v dlouhodobém sběru přesýpacích hodin. Protože je to přesýpací hodiny (což znamená drahokamu), není to přesně rozpočet, takže trubka je 36 dolarů. Dostanete vzorec, který je naprosto bez velkého množství věcí, včetně …

REKLAMA

Parabens.

Vůně

Lepek

Sulfáty

Nanočástice

Ftaláty

Syntetická barviva

GMOS.

Testování na zvířatech

Snažím se snížit množství produktů s ftaláty v make-up sbírce (zde je důvod), což je jeden z primárních důvodů, proč ho využívám. Stejně tak jako přesně tak, jak je to bestie na pokrývání věcí, zatímco stále hledá přírodní.

Nosím odstínový písek pod mýma očima, kolem nosu, stejně jako v rozích mých úst (mimochodem jsem nc42 v Macu). V některých případech jsem ji nastavil s bitem Mac mineralizovat Skinfinish přírodní prášek, stejně jako v některých případech, které nemám. Ať tak či onak, moje kůže se jeví jako opravdová kůže, která je v současné době moje estetická, protože mám extrémně bitovou toleranci pro něco neprůhledného nebo těžkého.

Vy jste někdy vyzkoušel, že YSL je známý touche eclat? Tento výrobek je podobný, nicméně mnohem jednodušší směs, stejně jako věřím, že to vypadá mnohem přirozenější. Stojí to za váš čas, aby se vrátil během příští návštěvu čítače přesýpacích hodin. Obvykle zařízení na Sephora, ale Ulta přináší také linku.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Někteří více myšlenek na koníčky

No, máme tři měsíce do roku 2022, stejně jako stále v hledání nových koníčků.

S udržoval jsem na čtení výhradně pro radost, stejně jako wow! Je to vynikající přesně, jak čtení jen pár minut pro zábavu může modifikovat přesně, jak se cítíte. Zjistím, že teď toužíte knihy. Stejně jako fyzicky se cítím, když se vyhnue svému čtení-zábavnému času. Dělá mi radost, takže to budu držet.

Ach! Zkoušel jsem něco nového minulého týdne. Rozhodl jsem se puzzle na regionálním knihkupectví ve městě, Copperfield je, stejně jako v tom tolik potěšen. Je to něco mimořádně meditativní o hledání kusů. Connor mi pomohl, když byla v náladě.

Nemůžu se dočkat, až udělám ještě jeden, i když si přeji touhu, byl tam nějaký druh knihovny jako služby s hádankami. Vidím se, že se dostanu do toho, ale poslední věc, kterou jsem v mém domě mnohem více věcí, víte?

Poslední věc. Vařil jsem svou metodu s kuchařkou!

Trochu backstory: Využil jsem se jako pečení, stejně jako vaření, nicméně v loňském roce mě to bummed.

Pro mnohé z roku 2021 jsem nenáviděl – jako full-on pohrdavý – dělat jídlo. I was stoked at very first to be at house as well as cook when whatever shut down in 2020, however after a while I started feeling like I handled a full-time kitchen area task without realizing it. Last year, I was totally over it, as well as I’d get upset each time I had to cook, particularly at dinner (I phone call it “dinner rage”).

Anyway, I just recently started cooking new dishes, as well as it’s assisted me to feel less rage-y. Lol. Here’s a couple things I made of “The simple Filipino Cookbook” by Roline Casper.

Beef Picadillo (Giniliang Na Baka) with ground beef, tomato sauce as well as raisins
Easy Sauteed Shrimp (Ginisang Hipon) with shrimp, bok choy as well as seasame oil.

REKLAMA

Happy Friday to you, as well as I hope you had a excellent week!

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *