Neděle s kartami kočka, make-up, stejně jako odvolání blog maskot, sv. 618


Záložky využívaly, aby měly spolubydlící, avšak měli pádu.

Jeho jméno bylo Sushi, stejně jako on byl ohromný, nádherný betta. Byl rovněž dosažený vodní model.

REKLAMA

Než skončí přátelé, karty zkoumaly Sushi z dálky. Vzal si poznámky o pózování, stejně jako obecně báječnost, snažil se zlomen kód k ukončení světově proslulé supermodelky.

Záložky si přáli objevit cokoliv o modelování, stejně jako Sushi byl pro.

To pokračovalo několik měsíců. Záložky měly vynikající úctu k Sushi, stejně jako to, co dosáhl ve světě vodního modelování, nicméně tam byl něco jiného …

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Postupem času se povaha jejich spojení změnila, stejně jako karty nemohly popsat proč. Objevil se, jak se dostat hojší stejně jako hungorier … pro poznání, stejně jako on přišel na to, že jedinou metodou, kterou by mohl skutečně chápat modelování, by bylo strávit, co musel nabídnout Sushi.

Aby se jeho mysl, stejně jako tělo pracující v souzvuku, karty začaly rozsáhlý fyzický fitness režim se zaměřením na plyometrii, podobně chápal jako skokový výcvik, s cílem by být schopen skočit na hutch, kde sushi bydlel ve svém rybolovu.

Záložky věřili, že pokud by mohl pracovat s okem Sushi, karty mohou klepnout na triky modelovacího světa …

Samozřejmě, v zpětném pohledu chápeme tento koncept byl vadný …

Záložky skončily spotřebovány s Sushi, stejně jako objevování způsobu na hutch. Vyškolil se neúnavně, den, stejně jako noc, strečink, skáče, dosahující stejně jako lezení.

To pokračovalo několik týdnů až do jednoho dne, nebo musím uvést jednu noc, šel jsem po schodech po schodech, když jsem viděl, že jazyky posazené na vrcholu Hutch s tlapou dosahující do sushiho fishbowl!

“Ne!” Vykřikl: “Tabs! k zemi!”

Okamžitě skočil dolů na koberec, vypadal zmateně, zděšené, stejně jako trochu provinile.

Věci nebyly nikdy přesně stejné mezi kartami i sushi po tom. Přestali mluvit o modelování, stejně jako přestal viset ven. Dokonce přestali uspokojit na oběd. Oh, oni žili spolu déle, nicméně nikdy nemluvili znovu.

REKLAMA

Do dnešního dne nerozumíme přesně to, co došlo, nebo proč se spojení spojilo. Je to záhada. absolutně nevysvětlitelné. ?

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *