Zpátky v zálivu, stejně jako si myslím o obočí …


Myslíte si, že je opravdu obtížné o obočí …
Ach … je skvělé být doma. Samozřejmě by to bylo úžasné-er Kdyby to nebylo 40-něco stupňů přímo meow, ale jsem rád, že jsem zpáteční dům s Rosie žena, stejně jako moje pohodlná postel.

Ach! – tato další věc se může zdát extrémně zřejmá, nicméně to není pro mě vždy patrné: Jestliže vy plnění obočí jednoho dne, stejně jako jsou obzvláště unimuly / wonky, stejně jako jejich vyplnění jako No, jak je naplnit, stejně jako stále prostě nedívají vpravo, rychle oříznout trochu z vrcholu nebo vyčistit pod obloukem. Chápu, že je to zřejmé, ale pokud jste něco jako já stejně jako on-line s vaším počátkem obočí po dni po dni, v některých případech, které je začnete plnit, aniž byste je zapamatovali, aniž byste je čas od času vyčistili. Když jste je vyčistili, vsadím se, že začnou znovu spolupracovat.

REKLAMA

REKLAMA

Já vím, zdá se, že je to zřejmé, avšak rychle čištění zbloudilých chlupů s pinzetami, stejně jako oříznutí jakéhokoliv typu dalších dlouhých chlupů s dvojicí nůžkových nůžek (nedělejte si oko!) Bude dělat zázraky.

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *