Mac Kajal Crayon: Mnohem lepší podruhé kolem …


Sledujte tyto děti dolů ASAP.
Jde jen ukázat ya, že to nikdy nebolí poskytovat produktu druhou šanci, protože jsem se nestaral o $ 23 mac Kajal pastelky, když se nejprve poprvé představili v Diane Kendal, ale já jsem o této nové šarži. Nerozumím, jestli Mac modifikoval vzorec, nebo když si jen vzpomínám na věci jinak, ale věřím, že je to tak velké – zejména pokud jste kouřový-očí-’til-i-zemřít osoba, jako jsem já.

V podstatě se jedná o baculatické vložky / oční stíny, které dodržují vodní linky, stejně jako kůže. Očekáváte, že je budete plopovat, pak vystřelíte okraje (A.K.A “kouřit eff out”) s využitím prstů nebo štětcem.

REKLAMA

Líbí se mi, že s nimi využívám Mac 217, protože věřím, že můžu peří z hrany mnohem rychleji s ním než já s flufferem čistý jako 224.

Mimochodem, změkčila posun podél okraje v tomto obrázku s měkkým hnědým, stejně jako sedlem.

Používám drahý miláčku na mých očích, stejně jako rtu je mac liptantnost v uzené mandle (také používáno jako červenat na tvářích).
Smetanové tužky, jako jsou tyto typicky mají omezený – i předpoklad, který by vám mohl telefonovat “police život” na víčkách, stejně jako vodní linky, protože přesně tak rychle se pohybují. Stejně jako krémec jsou, tím více se pohybují.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Můžete rozmazávat tyto kajální pastelky, stejně jako kouřit je tolik, kolik chcete, ale když si stanovili, zůstávají dány.

Myslím, že nemáš po celou dobu dlouhou dobu, než aby se těšil, stejně jako malé kruhy s vaším 217, ale dostanete asi pět minut, stejně jako pro chaotický, kouřové oko využívající jednu barvu, to je typicky dostatek času.

Další věc: můžete vrstva tyto tolik, kolik chcete, protože nechodí nehody.

I tyto odstíny.

Diskutoval jsem o tom, že jsou to skvělé? ?

Underch, jsou nabízeny na webových stránkách MAC, ale vaše regionální čítač je může stále mít.

Také, mohu úplně ručit pro modrou, měď jednu, fialovou stejně jako tmavě hnědou.

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

P.S. Tolik pro stimulaci. Včera večer jsem dokončil bláznivé bohaté Asiaté, stejně jako ya vědět … Líbilo se mi film víc. (Což je poprvé, co se stalo!)

Stále jsem rád knihu dostačující chtít jít v seriálu, i když jsem začal druhou knihu, Čína bohatou přítelkyni, včera večer.

Nastavení maximální každodenní limit kapitoly pro mě nefunguje …

REKLAMA

Také, je někdo jiný, kdo vidí novou sezónu hlasu? El Hub, stejně jako rád vidím slepé konkurzy, stejně jako bitevní kola, stejně jako když publikum hlasování začne v podstatě přestat prohlížení show, kterou jsem uznal, zdá se, že je to zvláštní … ale každý člověk, kterého jsem kdy věřil, že Udělejte to po bitevních kolech. Zdá se mi, že “publikum” vždycky chce vždycky stejné druhy zpěváků, abychom vyhráli, takže ani nevidím tu část show už … Stále mám rád všechny věci, které vedou stejně jako to!

-> Líbilo se mi tento výkon Kirkem Jayem. Přihlásil jsem to nejméně pětkrát sedmkrát.

Nikdy jsem slyšel tuto melodii před včerem, ale mám rád snímky stejně jako jazyk. Navíc, Kirk klade tolik emocí do jeho výkonu. Doufám, že dostane daleko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *