Oba Lune + Aster Sunrise Bronzer & Blush Palette, stejně jako Moonrise Glow & Contour Bronzing Paleta, jako velmi málo make-upu na kůži


Lune + Aster Sunrise Bronzer & Blush Palette, stejně jako měsíční záře & Contour Bronzing Combined (46 dolarů, stejně jako nabízená meow)
Věřím, že je to tak divné, že nějaký prášek se zabývají produkty, jako červenat, Bronzer, stejně jako zvýrazňovač, vypadá, že je pro mě vypadat mnohem lépe, když je nosím s extrémně velmi málo základnových výrobků, jako je snad jen naprostý bb nebo CC krém, nebo dokonce jen holá kůže.

Vzhledem k tomu, že dlouhotrvající část mozku závislý na make-upu očekává, že bude vypadat mnohem lépe vrstvené na vrcholu nadace plného pokrytí nebo středně-pokrytého tónovaného hydratačního materiálu.

REKLAMA

Viděli jste někdy simultánní sunrise / moonrise?
Poprvé jsem použil tyto Lune + Aster dohodu s Duos (jeden je měsíční záře + obrysy bronzing palety, stejně jako druhý je východ slunce Bronze & Blush Duo), použil jsem je na vrcholu plného řešení s make-upem – Primer , střední pokrytí nadace, korektor, stejně jako prášek, stejně jako jsem věřil, že prášková zrna vypadala trochu těžké. V situaci highlighteru to vypadalo mrazivý stejně jako zřejmé.

Není lichotivý.

Pak jsem vyzkoušel stejné produkty na vrcholu Lune + Aster CC krém, stejně jako to byla silná nahá veverka! Highlighter vypadal, jak je jemný, stejně jako jemný, stejně jako červenutý, že mi přirozeně vypadal flush. Dokonce i bronzer, který jsem byl trochu iffy. To uvěřilo, že by to bylo trochu také chladné, stejně jako jiskřivý pro mě, ale to vypadalo naprosto skvělé na té světlé základně.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Co je s tím?

Lune + Aster make-up je vyroben vzhled, který může být proveden v jednoduchých minutách, stejně jako prášky jsou formulovány pro plášť plošiny s použitím velmi málo základního make-upu.

Používám mix červenat, stejně jako Bronzer z Sunrise Bronzer & Blush kombinace na jablkách mých tváří, stejně jako světlejší odstín z záře a obrysy bronzing kombinace na mém horním lícních kostech, po mostu Můj nos stejně jako na mém Cupidovi luk.

Pokud jste základní make-up minimalistické, nebo jinak do super Super Sheer Tinted Moisturizers, stejně jako vás také jako veganské make-up, máte štěstí. Tyto duše jsou drahé, ale jdou výjimečně dobře udržovat tento typ vzhledu. Mluvím zářící, přirozeně, všechno skvělé věci. Pokud se však snažíte nosit s čím více než bb nebo CC krém, buďte opatrní. Mohou vypadat těžké.

Ret je NARS poskytovat.
FYI, ty se cítí měkké, smíchám zasněnou stejně jako poslední čas na mých combo tvářích. Stejně tak jako že třpyt je tak v pořádku, že se to opravdu třpytí. Poskytuje více záře.

REKLAMA

Může to stojí za to, pokud jste základní make-up minimalista a / nebo hledáte možnosti veganské make-up.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *