Sephora Vib Sale Fall 2017 Haul


Konečně jsem vysílat o mém Sephora Vib Sale Haul! Měl jsem včasný přístup, takže jsem byl schopen začít přestat na 3. listopadu. Po prvním okně nakupování je to, co jsem si objednal:

Jak bylo uvedeno v mém nákupním seznamu, opravdu jsem nepotřeboval spoustu věcí. Jedna položka, kterou jsem opravdu chtěl, odvolání Surratt Artistique Cheak Brush, se stala z materiálu, když prodej začal v pátek !!! Byl jsem tak naštvaný!

Byla jsem trochu smutná kontrola každého z tahů, takže to je důvod, proč jsem nedržel 100% k mému původnímu plánu. Za prvé, položky, které jsem šel na 100% koupit:

• Lavanila zdravý deodorant v čerstvém vanilkové citronu – $ 17 $ 13.60

• Clinique Čistící čistící čištění Head Refill 2 Pack – $ 54 $ 43.20
Dostal jsem je v obchodě, protože jsem neviděl 2 balení online. K tomu jsem použil dárkovou kartu. SMASHBOX 24 hodinová fotka dokončit stínový základní nátěr, který jsem chtěl také zůstal na skladě a nemohl jsem se rozhodnout o alternativě. Mohl bych jen dostat smashbox od kupujících drog mart s optimálními body místo toho.

Abych se cítil trochu lépe o tom, že se surratt štětcem, který je mimo sklad, a pateticky jen získání 2 věcí na prodej, vyzvedl jsem je:

• Sephora Collection Malíř Airbrush Spagge – $ 15 Původně $ 6 $ 4.80
• Sepora Sbírka Směrnice smíchání houby – 15 USD $ 12
Našel jsem modrou houbu v sekci Sale. Vždycky skončím v prodejní sekci na “Okno Shop” během prodeje. Směrnice houby zapadají přes prst – chtěl jsem několik menších houbovaných houbek pod očkujícím očí, ale nebyl zájem o těch drobných odvolacích míchaček s ohledem na to, že vypadají finicky držet. Ty mají dobré recenze online. [Upravit: Podívejte se na pokynu v akci zde.]

Za tuto sadu také vykoupil 500 bodů:

• Sada efektů zjasňování Murad, která obsahuje:
– 1,5 oz / 44 ml Murad Esential-C Cleanser
– 3 Murad Rapid Resurfacing Leope
– 0,25 oz / 7,4 ml Murad City Kůže přes noc Detoxy hydratační
– 0,17 oz / 5 ml Murad Eye Lift Firming ™ Léčba
– 8 Murad Eye Lift zpevňující podložky

A uvědomil jsem si, že jsem nikdy nedostal svůj vítaný dárek pro Vib Rouge dříve v tomto roce.

• Sephora Collection Pro Flawless Airbrush # 56
Drobný míchací kartáček … To by mohlo být dobré pro korektory? Doufám, že je to dobré – opravdu se mi líbilo malé nars červenat v goulue, že jsem dostal loni.

Jen tak sledujete mou duševní úzkost o tom, co se suratt kartáč v tomto bodě (dramatický obličej!), Dokonce jsem si pohrával s tímto položkami:

• Clinique Crayola Chubby Stick hydratační barva rty balzám – tak roztomilý, že? Nepotřebuji tohle. Mám tašku plný produktů rtů, které potřebuji očistit.

• Odilý slonový svazek 2: přijít C O mně Sada – byl velmi v pokušení tím, že jsem byl na trhu doplnit můj vitamín C sérum, ale rozhodl jsem se vyzkoušet něco z běžného.

• HUDA odvolání Obsese Oční stínová paleta – zatímco já jsem čekal v řadě, abych získal ten Clinique Brush Head 2 Balba, spiji to s ohledem na to, že má tolik humbuk. Otočil jsem se krabici, abych si přečetl tam, kde to bylo vyrobeno a hádejte co? Je to v Číně! To prodává za 35 dolarů za něco, co je pravděpodobně stálo 3 $ 3 pro výrobu?

Když už mluvíme o směšných, viděl jsem tuto Sephora Collection Swarovski Pro Airbrush # 55 v sekci Prodej za pouhých 250 dolarů! To bylo původně 350 dolarů:

“Jen pár vlevo”
Zaručuji vám, že samotný kartáč je vyroben v Číně – je to syntetická kartáčová hlava kartáče. A nenechte mě začít na krystalech Swarovski … je to jen luxusní sklo + olovo. A Hej, Sephora dává # 56 kartáčku pro bezplatné jako jejich Vib Ruge uvítací dárek (viz výše)!

Vybral jsem si spoustu vzorků s ohledem na to, že jsem si objednal pro jiné lidi, rozdělil jsem si objednávky, abych maximalizoval vzorky (ale bez bytí blbec!) Celkem jsem asi 80% jménem kamarádů a 20% pro sebe.

But I was holding out that they might possibly restock the Surratt brush. I put up an email alert in faint hope that they would restock before the end of the second phase of the sale on Nov 15th. Lo and behold, at 3am on Nov 15th, I received an alert to say that the Surratt Artistique Cheek brush was back in stock!   It was fate, I tell you!

Look at this beauty! 

Much glamour shots ahead:

• Surratt appeal Artistique Cheek Brush – $125  $100

The reveal… cue dramatic theme song from 2001: space Odyssey…

It is *so* soft, it’s ridiculous!

Also, I went through ebates for my online orders so I will be receiving an additional 2.5% back in rebates. all in all, a potentially downer of a haul turned out pretty well (I know, first world problems). What did you haul during the Sephora sale? and have you tried any of the items that I picked up? I’m off to stroke my face with the Surratt brush… don’t mind me.

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem na PAL (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Click toSdílet na Reddit (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Sephora VIB Prodej Fall 2016 Hutěňka zde je rekkoning. Čas pravdy: Umístil jsem 3 objednávky online a vyrobil 1 nákup v obchodě. : D jsem rekvalifikoval pro Vib Rouge na příští rok znovu! Ale ne kvůli svým vlastním nákupům, ale moje kamarády sdružily své nákupy s mým (řekl bych, že členění bylo 30%, 70%). …
18. listopadu 2016In “krása”

Sephora Vib Prodej Duben 2017 Haulit je začátek května a obvykle musím mít své odpadky, ale jsem trochu zpožděn, protože tento víkend strávil oslavu mého narozenin. Tak tady je moje Sephora VIB prodej. 😉 Jak jsem se očekával, moc jsem neoprával pro Sephora Vib Sale …
1. května 2017 ‘Beauty ”

Sephora Vib Rouge Nakupování Seznam Fall 2016 Edicewhere Jdeme znovu. Je to skoro čas, aby všichni ztratili mysl, protože je to Sephora Vib Sale! Podařilo se mi dosáhnout statusu Rouge vibru v loňském roce na mém no-Buy (: lol :), takže dostanu časný přístup a 20% slevu, od 4. listopadu až do 7. listopadu až do 7. listopadu. Pak vible …
2. listopadu 2016In “krása”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *