Jaké jsou některé z vašich preferovaných očních očních vysokých nárazů pro jeden stín vypadá?


Moje “Jsem uvízl ve webovém provozu na metodě do Napa” vzhled. To bylo minulý měsíc. Používal jsem jediný oční stíny, chanel iluze d’ombre v novém měsíci
Léto 2014 půjde dolů v historických knihách jako léta líné ženy smetany stíny pro mě.

Co jsou líné ženy krémové stíny?

REKLAMA

Jsou stíny, s nimiž můžu udělat hodně. Jinými slovy, produkty, které dosahují velkého řešení, pokud jde o produkci fascinujícího oka vypadat, však potřebují mimořádně bitové úsilí na mé části (tedy lazy žena komponenta).

Jsou to produkty, kde dostanete vysoký třesk pro váš buck, tak mluvit, jako ekvivalent oka jasného rtu. Jsou rovněž relativně jednoduché používat, stejně jako když je využíváte, vypadáte, že jste opravdu vyzkoušeli … ne jako bys ukazoval stejně jako rodeo s elastickými kalhotami, stejně jako trička s otvory.

Chanel nový měsíc na mých víkách
Začátkem tohoto léta jsem byl o eyeshadow CHANEL ILLUSION D’OMBRE oční stíny, stejně jako Mirage, ale teď jsem ještě mnohem více do MAC elektrických úžasných očních stínů, které se mi líbí v podstatě přesně stejné důvody. Všichni mají něco fascinujícího. Buď složitý třpyt, jiskřivý třpyt nebo zajímavou barvu – něco, co by mohlo přitahovat zájem o mé oči, stejně jako práce několika stínů.

REKLAMA

Pro mě mají typicky krémovou nebo mokré strukturu s velkým množstvím Spongey Bounce, prakticky jako marshmallow, takže jsou skutečně jednoduché pat nebo směs s prsty. Někdy, stejně jako nemusím využít kartáč, víš? (Stejně jako když nemám čas nebo nemůžu zjistit nejlepší čistý = lame.)

A co ty? Jaké jsou některé z vašich preferovaných očních očních vysokých nárazů pro jeden stín vypadá?

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *