NARS KABUKI ITA Štětec a Alixpress Dupe


konečně, příspěvek, který mnozí z vás požadovali, když jsem obdržel svůj AliExpress objednávku v březnu. Zde je porovnání mezi kartáčem NARS Kabuki Ita a levnější alternativou knock-off.

• NARS KABUKI ITA Štětec – C $ 70 (Sephora) Poznámka: Zaplatil jsem kolem C $ 60 pro moje asi před 5 lety – šokující vidět, jak cena skočila.
• “Profesionálové značky Kabuki Ita č. 21 make-up štětce” – C $ 2.74 (AliExpress)

(Můžete říct, který z nich je z fotografie výše?)

Odpověď: Top jeden je aliexpress jeden a spodní jeden je NARS!

Dovolte mi, abych začít tento srovnání tím, že řeknu, že nejsem velký fanoušek Nars kartáčů obecně. Najdu koza chlupy, které používají k tomu, aby byli opravdu poškrábat – neporušuji vám své slovo, povzbuzuji vás k testování nars štětcem u pultu a ne jen dotknout se rukama, otestujte to na tváři – Je to vyloženě hrubý. Také najdu jejich kartáče, aby se nadměrně vrhly. Chápu, že se vyhodí kvůli přírodním chlupům, ale kartáče se zdají být i po letech používání a více praní.

Ano, tohle je skutečné NARS kartáč – můžete vidět, jak jsou drátové vlasy?
A tady je ta věc, NARS ITA kartáč je vyroben v Číně! Jak ospravedlnit nabíjení, že pro kartáč vyrobený s nízkou nákladovou práci, a to, co považuji za podřadné materiály? Víte, jak je tento kartáč vyroben? Zavěsil jsem to úzce a je to v podstatě spoustu černých barvených kozí chlupů spolu s tím, co se zdá být potrubí pásky na základně, pak se sendviče mezi plastovou rukojetí a polyesterový šňůra je tkaná pro zajištění štětin na rukojeti. Myslím, že to, co v těchto dnech nazývají řemeslníkem.

Nyní, na kartáč na aliexpress. Upozornění: Koupil jsem si tento kartáč, který jsem věděl dobře, že to nebylo skutečné NARS kartáč. Dostal jsem to, abych viděl, jak by štětec $ 2,74 porovnal s $ 70 jeden. Ti z vás, kteří si myslí, že mohou dostat “Deal” na skutečné věci z Alixpressu – jsou všechny padělky na tomto místě!

Na povrchu se kartáč Aliexpress vypadá totožná s kartáčem NARS – rukojeti vypadají tak podobně, že když jsem poprvé dostal, položil jsem si vlasy elastické kolem Narsu, takže bych neřekl dva. Teď, když jsem je používal a podrobněji zkontroloval, mohu říct minimálně rozdíly.

Za prvé, aliexpress verze má slabě razený kód na zadní straně:

Za druhé, chlupy jsou kratší a velmi tupě řezané na aliexpressu jeden ve srovnání s NARS:

Balení štětin jsou nameater a vypadá bezpečněji na NARS:

Štětec NARS má více chlupů (tlustší profil) a více rozprostřete štětiny ve srovnání s kartáčem Alixpress:

Existuje však mnoho podobností – chlupy mezi oběma pocitem přesně to samé – to samé kurzy černé kozí vlasy. Cording používaný ke stehu rukojeti se také zobrazí stejně. A rukojeti obou cítí přesně stejný se stejnými NARS logem – a má to gumový povrch, který je typický pro NARS balení (které přitahuje otisky prstů jako blázen!)

Sotva jsem někdy dosáhl pro mé nars ita štětce, já mnohem dávám přednost mé anna sui tvář štětcem (c $ 48) pro konturování – poskytuje mnohem lepší šíření barvy ve srovnání s tupými čarami štětce NARS ITA. Nikdy nechci vypadat, že mám 2 pruhy po tvářích, konturování by mělo být tak jemné, že to není detekovatelné, když mluví někdo tváří v tvář. Předpokládám, že je to jiný příběh, pokud to děláte pro Instagram nebo pro fotografování – ale žiju v reálném světě a denně vidím špatně smíšené obrysy! #endrant.

Štětec Anna Sui je širší, plnější a štětiny rovnoměrněji distribuovány:

A vlasy jsou mnohem měkčí ve srovnání s NARS nebo AliExpress!

Zde jsou vzorníky nejhlubšího stínu (v pravém dolním rohu) NYX zvýraznění & Contour Pro paleta pomocí uvedených 3 kartáčů:

Ps. Brzy budu dělat recenzi a vzorníky palety Nyx brzy, slibuji!
Doufám, že v těchto vzorníkech je zřejmá difúze barvy:

Kartáč na obličej Anna Sui uložil prášek mnohem rovnoměrně a jemně než NARS nebo kartáč Aliexpress. NARS člověk difunduje barvu, ale zjistil jsem, že uložil barvu nerovnoměrně. Aliexpress byl nejúplnější a nejtěžší vzorník. Ale upřímně, vy jste lépe kupovat $ 2.74 Knock-off štětec než platit 25x více pro skutečnou věc, protože nemohu v dobrém svědomí doporučit NARS kartáč. Vlastně jít do Anna Sui místo toho!

Stále přemýšlíte o tom, jak se dostat na NARS Kabuki Ita kartáč? Dostali byste levnější alternativu? Jaký je váš oblíbený kartáč pro konturování?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem na PAL (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Koupil jsem pár věcí z ALIEXPRESS … HAppy Groundhog Day! Myslím, že letos bude brzy na jaře! Z čisté zvědavosti, jsem zadal objednávky pro některé make-up příslušenství z ALIEXPRESS: toto stojí jen $ 13.97 pro všechny 7 kartáčů! : o (Všechny ceny jsou v kanadských dolarech), kterého jsem chtěl vyzkoušet skutečný …
2. února 2016 ‘Beauty ”

Alixpress Brush Dupes: Mac Oval 6i si koupil spoustu kartáčů z ALIEXPRESS 30. ledna a trpělivě čekají, až budou doručeni za posledních pár měsíců. A konečně, balíčky začaly praskl v polovině března a minulý týden jsem obdržel svůj konečný balík. Zde je reálné techniky odvážné kovy Set: A tady …
31. března 2016 ‘krása ”

PP12: NYX prášek červenat v Taupe PB11Happy Halloween! Doufám, že se dnes dostaneš dostatečně strašidel a také jíst dostatek bonbónů pro pěkný cukr. : P Dnešní projektová položka Pan je NYX prášek červenat v Taupe # PB11: Nebylo to náhodou, že tato položka je dnes uváděna – pokud jste v pinch pro ghoulish vypadající dutí po tvářích …
31. října 2016 ‘Beauty “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *