CHANEL NEW Dawn Le Vernis Longwear Barva nehtů


Když se snažíte prezentovat s lakem na nehty, stejně jako cítíš Hella trapně
OK, make-up konspirační teorie čas!

Zde jde: Věřím, že se něco děje s lahvími Chanel Le Vernis lak v kolekci deníku cestování, protože vypadají tak úplně jinak v lahvích, než se dívají na nehty.

REKLAMA

Já Dunno … První odstín, který jsem se snažil, horizontální linie, stejně jako teď v druhé, co používám ideální meow, nový svítání, vypadat nudné, stejně jako uninspiring v jejich lahvích, ale je to celý jiný příběh na vašich tlapách .

Dva nůžky Chanel New Dawn

Tento stín, nový svítání, není honosný, ale je to překvapivě komplexní pro něco, co, zpočátku se zdá být tichý. Nemůžu to popsat. Často se zdá být jako krémová, šedavá mauve, ale pak mě překvapuje s pastelovým fialovým momentem. Stejně jako často, když se dívám dolů na nehty, slibuji, že to dělá moje prsty vypadají déle (jako velký problém nahých polism).

Je to mnohem složitější, než jsem očekával na základě přesně, jak to vypadá v láhvi. Opravdu si to musíte dostat na tlapky, protože to je místo, kde se magie stane.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Chanel přeformuloval svůj celou linku na nehty, a to a vyloučil formaldehyd, dibutylftalát, toluen, formaldehyd pryskyřice, stejně jako kafr, aby se vytvořil 5-volný vzorec. Opravdu vstoupili na nehty.

REKLAMA

Věřím, že nový vzorec je hladší, mnohem více pigmentovanou, stejně jako schne rychleji než předchozí vzorec, stejně jako to trvá trochu déle. Dostávám alespoň pět nebo šest dní se základnou, stejně jako špičkový kabát, než se domnívám, že budu muset eliminovat mou polštář a začít znovu. stejně jako jsem brutální na nehty. Věřím, že to trvá déle než Essie pro mě, ale ne raději tak dlouho, jak OPI. skvělé věci!

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *