Urban Decay Empire Eyelinter je okouzlující šperk tónovaný gem


trochu spotřebovaný s metropolitní rozpadem
Pokud se vám líbí Kapow! černé oční linky, ale obvykle travitaci směrem k subtlerových odstínech, jako je dřevěná šedá, stejně jako hnědá, velmi především, ahoj, jsme make-upu dvojčata? Za druhé, zkontrolovat metropolitní rozpadu 24/7 klouzání na tužku v říši (22 USD), drahokamy fialové fialové. Údajně není to magické … ale nejsem si toho tak jistý.

Fallin ‘pro fialová křídla
Kdykoliv chci nějaký vážný kouř, říše změkčuje na mlhavou, nádherný gradient … to je také odolné vůči rozmazání, když zapadne stejně jako pobyty na lash, stejně jako vodovody. Můžete si také použít super-hladký vzorec, který kreslí křídla ostrově ostrá nebo sledovat své lasové linky s hubenými mini pruhy.

REKLAMA

Podceňované fialové drama
V závislosti na osvětlení, někdy vypadá matný, stejně jako někdy je tu náznak třpytka.

Magic, říkám Ya!

Říše je dlouhodobý svítidlo v UD je lineup. Mohlo by to být vaše nové preferované oční linky na podzim? ?

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Dcery balerína

Protože Rosie je moje nejmladší dítě. ? Connor vezme online zoom baletu ve středu, stejně jako samozřejmě Rosie se rozhodla, že je také balerína.

Parkuje její torbie kořist uprostřed podlahy, stejně jako hodinky Connor skočit přes ji stejně jako zkroucení. Je to nejzábavnější věc, protože Rosie je jen tak chill o tom. Nikdy jsem neviděl kočkovitě tak pohodlně …

Nyní Connorův balet instruktor, stejně jako ostatní bitové ženy jsou využívány pro Rosie’s Compressos ve třídě. Jsem lákal, abych se dostal trochu kitty baletu tutu její vlastní!

Běžím se cílit v několika málo, aby chytil nějaké last-minute halloween produkty, protože bude tento rok extrémně zlepšovat Halloween ‘kolem těchto částí.

Vzpomeňte si na bláznivé věci, které jsme udělali, jako jít do Halloween strany?
A parky?!
Vzhledem k tomu, že v našem státě nikdo není opravdu trik-nebo ošetřující v našem městě, užíváme Coywolf na dýňovou náplast na Halloween ráno, stejně jako pak se chystáme vyřezávat Jack-O-lucerny v odpoledních hodinách. Stejně tak budu snažit udělat Halloween Candy hledat ji (trochu jako velikonoční vajíčko vejce) v našem bitovém kruhu, jestli to vytáhnu.

REKLAMA

Na co jste? Doufám, že je vše v pořádku.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *