Korekce, barvy, stejně jako vady, být pryč! Nový Mac Studio Crasteal & Správná sbírka je již brzy na dlouhodobý řádek


Nový Mac Studio Crastial & Správná sbírka, přichází k dlouhodobému řádku. Nabízeno na internetu od 23. prosince, v obchodech, stejně jako čítače 26. prosince.
Určení pod očima: Trvá vesnici.

Upřímně se však cítí, že se někdy cítí, se všemi vrstvami, míchání, poplácení, jakož i malého malého kruhu, který se děje pod mými dolními řasami, které musím udělat, abych přestrojil pravdu, kterou jsem vynořil z postele Každé ráno vypadá jako strýc Fester.

REKLAMA

MAC se snaží usnadnit elegantní nové utajovací nástroje v jejich studiu skrývat a správné sbírky.

V několika barvách jsou nabízeny tři nové produkty.

Studio Surface Concealer Duos ($ 25)

Studio povrch skrývá stejně jako správné duos (každý 30 dolarů)

Chrómová tužky (každý 16 USD)

Využíval jsem je hlavně, abychom udrželi své kruhy pod očima na dole-nízké, ale také nabízejí dostatečnou ochranu zamaskovat mateřské znaménky, vady, moly stejně jako i tetování.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Oh, stejně jako, protože všechny z nich jsou vázány pro MAC dlouhodobou linii, kdykoli si nakonec dostanete tu fotku svého baculovitého mourku kočičí vytetované na rameni, i když je to rok po silnici, budete moci rychle se schovat od svého manžela.

Já jen říkám.

Mac Studio Surface Concealer Duos (25 dolarů každý)

Mac Studio Surfealer Duos zleva v NW10 / NC20, NW20 / NC25, stejně jako NW30 / NC35
Tyto korektory byly nabízeny po celá léta, ale vděčuji, že je vidím přímo jako duos v praktických doplňkových barvách.

S těmito, trochu skutečně jdou dlouhou cestu, stejně jako i dosahuji velmi nejlepších výsledků, když je buřl kecy outta s 217, pak se podkroví okraje dolů s čistým prstem, než je s trochou sypkého prášku .

Mac Studio Surfealer Duos zleva vlevo v NW30 / NC35, NW40 / NC45 stejně jako NW45 / NC50

Mac Studio Surfealer Duos zleva v NW10 / NC20, NW20 / NC25, stejně jako NW30 / NC35

Studio povrchové korektory Duos zleva: NW30 / NC35, NW40 / NC45, stejně jako NW45 / NC50
K dispozici v šesti duši se dvěma odstíny ($ 25 USA / $ 30 CDN) v NW10 / NC20, NW20 / NC25, NW25 / NC30, NW30 / NC35, NW40 / NC45, stejně jako NW45 / NC50.

Mac Studio Surfe SCREAL stejně jako správné duos (každý 30 dolarů)

Mac Studio povrch skrývá stejně jako správné dua shora dolů v polovině broskvové / střední žluté, světle žlutá / světle růžová, stejně jako bohatá žlutá / spálená korálová
Vzpomeňte si na Yellow / Coral Duo od společnosti Mickey Contractor Collection? Líbila se mi to na kusy, stejně jako nyní je nabízeno ve více odstínech!

Stejně jako jejich jméno znamená, v podstatě se jedná o color-korigující korektory. Můžete nosit ‘EM pod vaším preferovaným korektorem, nebo je smíchat s vaším korektorem “správným” nebo ofsetem, specifickým barevným tónem, jako je právě teď používám střední broskev / střední žlutou, abyste vyrovnali fialové pod mýma očima.

Mac Studio Povrch skrývat správné dua shora dolů v polovině broskve / střední žluté, světle žlutá / světle růžová, stejně jako bohatá žlutá / spálená korálová
Mac Studio Povrch skrývat správné dua shora dolů v polovině broskve / střední žluté, světle žlutá / světle růžová, stejně jako bohatá žlutá / spálená korálová
Jsou k dispozici ve čtyřech kombinacích dvou odstínů každý ($ 30 US / $ 37 CDN) v polovině Peach / Mid Yellow Yellow, světle žlutá / světle růžová, bohatá žlutá / spálená korálová, stejně jako čistá oranžová / okr.

MAC studio Chromagraphic Pencils ($16 each)

The MAC studio surface Chromagraphic Pencils (they aren’t duos) from the left in NC15/NW20, NW25/NC30, NC42/NW35
Seriously, so bomb for lining the lower water line to brighten the eyes, or for blending beneath the brow bone to lift as well as define the brows. offered in three versions — NC15/NW20, NW25/NC30 as well as NC42/NW35 ($16 US/$19 CDN) — they’re likewise excellent as area concealers to hide moles as well as blemishes. I utilize these All. The. Čas.

The MAC studio surface Chromagraphic Pencils from the left in NC15/NW20, NW25/NC30, NC42/NW35
When as well as where do they arrive?

REKLAMA

Look for the new studio Concealer & correct collection on the internet starting December 23, as well as in-stores December 26. They’ll be landing in the long-term line.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *