Urban Decay je Velvetizer okamžitě transformuje základní make-up dokončí do sametového saténu


Nový Velvetizer z Urban Decay je nyní k dispozici výhradně na Sephora ($ 34 pro 0,28-oz. JAR).
Při riziku absolutně datování sám, jeden ze starých školních make-up triků, které jsme použili v den, bylo prachu trochu volného prášku na rtech po aplikaci rtěnky. Já bych si to ideální nahoře s prstem (nebo když jsem se cítil extra fantazie, kartáč!) Přinutit jakoukoliv rtěnku do matné.

Je to podobná myšlenka, jak nový městský rozpadu funguje Velvetizer.

REKLAMA

Velvetizer je volný, průsvitný prášek ($ 34 pro dobrou velikosti 0,28-oz. JAR, pouze produkt Sephora). Smícháte trochu s vaším oblíbeným tónovaným hydratačním prostředkem nebo nadací, a to okamžitě transformuje povrch na sametový satén bez futzingu s barvou.

Průsvitný, volný prášek
Trik je dostat poměr ideál prášku k kapalině, a to může trvat nějakou praxi. Zjistil jsem, že když přidám příliš mnoho prášku, směs bude vyhovovat, téměř jako loupání.

To není velké překvapení, s ohledem na skutečnost, že druhá složka je dimethicone, a produkty s mnoha dimethikonem v nich dělají tendenci, když používám příliš mnoho na kůži.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Není to nejlepší věda. Jen jsem to trochu jemný, ale městský rozpad naznačuje použití desetinné velikosti na plné čerpadlo nadace nebo tónovaného hydratačního krize, ale zřídka používám plné čerpadlo mého základního make-upu. Takže používám mnohem více jako polovina desetníkové množství velikosti.

Potřásl jsem to do dlaně, přidejte trochu nahé kůže a hotovo, smíchejte je spolu s prstem a aplikujte to s reálnými technikami puffing štětce.

Ingredience

Pokud vidíte jakýkoliv pilling, prostě ji spadl dolů prsty, dokud se nedostane do kůže (a příště už o něco méně méně).

Protože prášek zahušťuje kapaliny, se kterými se mícháte, dostanete také plnější pokrytí. Když používám Velvetizer s jedním a provedeným (což je o středním pokrytí), konečný efekt je blíže k nadaci plného pokrytí.

Myslím, že je to v pohodě, i když trochu gimmicky. Dostane to práci, ale myslím, že pokud chcete full-coverage matné nadace, jen použít full-coverage nadace, ya vědět?

Je to produkt pouze Sephora, takže budete muset trek na Sephora, pokud chcete hrát.

A snadný oběd TJ

Sekce odběru vzorků v obchodníkovi Joe je v mé ‘Hood je nejlepší. Nezapomeňte, že to není nic Costco, kde můžete získat plné jídlo jen procházky po dobu 15 minut, ale naučím se všechny druhy úhledných potravinových hacků pro TJ jízdné.

Stejně jako tenhle tady, což je můj nový top snadný oběd: TJ je mrkev spirály s vegetariánem Marsala Burger Patty. Kombinujte stejné části Mango Ginger Chutney s prostým jogurtem a přidejte ho na stranu jako omáčka.

REKLAMA

TAK DOBRÉ!

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *