Urban Decay Nahá kůže Illuminizér Průhledná lisovaná lisovaná kosmetika


Je tu nový obličejový prášek z městského rozpadu.
Pokud jste někdy chtěli ozdobit obličej drahokamy – ne, doslova nosit drahokamy? Na tváři – teď je vaše šance! Urban Decay má nový obličejový prášek vyjde zvaný Nahou kůži Iluminizér průsvitný lisovaný prášek krásy.

Gosh, to je plná …

REKLAMA

Má bílé syntetické safíry v něm pro krásné, světelné záři.

Zní to fantazie, že?

Ooh, elegantní balení …

To je v podstatě jako prášek Mac Beauty. Můžete ho nosit po celém obličeji jako nastavovací prášek nebo jej použít jako cílený zvýrazňovač pro konkrétní oblasti.

Právě přichází v jednom odstínu, ale mělo by to být všeobecně lichotivé. Postavil jsem to ve vzorníku níže, abych vám dal představu o odstínu, který je druh broskvové béžové s malými stříbrnými jiskry.

Swatch-a-Rooooo!

Vypadá to, že je to šitý na míru pro bledé peeps, ale stále něco dělá něco – něco pro pálení kůže. Nemyslel jsem si, že opálený člověk, jako je já, by ho mohla vytáhnout, ale nějak to funguje, i když nemůžete vidět třpytky vůbec. jen zářící opalescence.

Opravdu se mi líbí, jak to vypadá na holé kůže. To je, když opalescent-nesess prochází.

Světlo!
Také funguje jako eráze improvačního pólu. Přísahám, že to dělá můj pohled trochu menší …

Urban Decay Nahá kůže Illuminizér Průsvitné lisované lisované práškové přísady

REKLAMA

Urban Decay Nahá kůže Iluminizér Průhledná lisovaná krása prášek (v ústech!) Je nyní k dispozici na webových stránkách Urban Decay a již brzy na Sephora, Ulta a vybrat obchod Macy. Je to $ 34 pro 0,31-oz. PAN a také je dodáván se skrytým aplikátorem houby v kompaktním.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *