Příběh ženy, která jedla dvě snídaně: brunch na Serpentine SF


Food Pics!

Nikdy nemůžete mít také spoustu potravin fotek v tento den i věk.

REKLAMA

OK, dobře, můžete … Promiň! Nemůžu to pomoci.

Zde je to, co jsem měl v San Franciscu poslední sobotu s mým bratrem. Neviděl jsem ho za pár měsíců, tak jsem se vydal do své komunity v SF, abych ho uspokojil na místě zvané serpentine.

Jedním z důvodů, proč jsem si vybral místo, kde si vzali brunche rezervace, stejně jako velké množství míst v SF ne, stejně jako budete muset počkat.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Ale Zápěstí, aby to mnohem jednodušší! Můj žaludek stejně jako mám trochu bez trpělivosti pro čekání ráno …

Parkování je také jednoduché v této oblasti. Restaurace se nachází v komunitě Dogpatch Comnitdical of Portrero Hill, stejně jako je zde spousta parkování v ulici Auto parkování v okolí restaurace. Je to docela ploché, takže nemusíte vytáhnout vaše cookies nahoru jakýkoliv typ strmých kopců nebo dělat jakýkoliv typ obtížných parkovacích prostředků.

Hej, to jsou typ věcí, o kterých musíte věřit, když jdete do Brunche v SF, stejně jako já nepožaduji žádný typ dramatu s mou kávou, stejně jako palačinky, řekněme díky s extrémně hodně.

Když už mluvíme o palačinkách, pohankové palačinky v tomto místě jsou božské. Jako vaše oči se válí na zadní straně hlavy – to je přesně to, jak nakloněné.

Vlastně jsem si nemohl vybrat mezi palačinky, stejně jako Huevos Rancheros … Tak jsem si koupil oba. Lol!

Ano, jsem žena, která umístí dvě objednávky v Brunche. Opravdu, věci, jako je to jediný důvod, proč jsem běh. Nemám ráda, že je třeba vybrat mezi pikantní stejně jako sladkou. Chci oba.

Můj sourozenec stejně jako El Hub, na rozdíl ode Me, vybráno, aby ukázal určité omezení. Můj bro si koupil drůbež smažený steak s kukuřičným …

… a El Hub dostal vejce / maso / bramborové combo.

Všichni tři z nás byli velmi potěšeni našimi jídly. Také vynikající služby.

REKLAMA

Rozumíte dohodě. Pokud jste někdy ta metoda ve městě, velmi naznačuji Serpentine v SF.

Oh, stejně jako kdybyste chtěli zvolit nedělní brunch, ačkoli, mnohem lépe provést rezervaci dříve než později. Umístění není velmi obrovský uvnitř, stejně jako rychle se naplní. Možná kniha před několika týdny nebo měsíčně.

Vysoce doporučeno!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *