Neutrogenní potřebná lícní kombinace Kerry Washington


červenat, Bronzer, stejně jako zvýrazňovač pro náklady na oběd!
Jako nadšenec styl písma / typografie Aficionado bych rád zdůraznil, že “K” v podpisu Kerry Washingtonu na přední straně své nové kombinace neutrogenního tváře, zaslouží mé razítko schválení. Strávil jsem nadměrný čas – týdny, možná i roky – zdokonalení “K” v mém podpisu, stejně jako IMHO, to je skvělé “k!”

To je skvělý k!
S největší pravděpodobností porozumět Kerry Washingtonu z její funkce v Scandal, ale také chápali, že je v jednom z mých preferovaných filmů z 90. let, zachránit poslední tanec? stejně jako ona je velvyslanec pro neutrogenní? Stejně tak, že její kolekce má rovněž oční paletu? stejně jako tělo mytí?

REKLAMA

Tento film jsem prohlížil alespoň 50krát.

Cheoková kombinace mě zachytila ​​mé oko, protože to vypadá trochu jako legendární kombinace chrissy (mínus highlighter), stejně jako v jednom způsobu je to podobné – pigmentovaný broskvový korálový červenat. Není to skoro jako třpytivé jako becca červenat, ale barva je prakticky mrtvá Dupe.

Kerryho červenat je nejvíce pigmentovanou věc v paletě, mimochodem. Je to mnohem více pigmentovaný než oba bronzer, stejně jako zvýrazňovač, takže budete chtít vzít to jednoduché, když jste poprvé dab na své nádherné cherubové tváře.

Nosím med 85 v neutrogenní hydro zvyšovat odstín plošné, pro odkaz.

Jsem trochu bummed o teplém zlatém bronzeru, protože to vypadá tak docela na pánvi, nicméně to se rychle neobjeví na mé kůži. Žádný bronzing pro tuto dívku, wah! Když jsem konečně vyzvedl kousky mého poškozeného srdce (nechápete; Jsem zbytečný – Absolutní mrtvá váha – bez Bronzera), řeknu si, “já, dostat to dohromady. Znovu zaúčtovat jako oční stíny. ”

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Pro reference jsem mac NC42, stejně jako nosit stínový med 98 v neutrogenní hydro zvýšení odstínu, stejně jako to trvá velké množství vrstev, aby se bronzer, aby se ukázal ještě trochu, takže pokud jste kolem Můj pleťový tón nebo tmavší, Bronzer bude s největší pravděpodobností nic dělat. Jestliže jste lehčí než já, ale byste měli být schopni se rychle vyřezat nějaký holicí strojek ostrého kerryho lícních dětí s ním.

Budu uvést, že i když musím stohovat na bronzeru, abych to viděl, prášek nevypadá těžké nebo cakake-on, stejně jako to platí pro všechny prášky v soupravě. Vypadají drahé.

Používám Kerryho kombinace na tvářích stejně jako Chanel na mých rtech (Glosk Rouge Coco v 744).
Nakonec, zvýrazňovač. velmi jemný. Prakticky se objeví jako matný na kůži na prvním pohledu, ale je tu teensy náznak Shimmer.

REKLAMA

I když bronzer mě opravdu bronz, přemýšlel o tom, že celá celá sada je 9,99 dolarů, stejně jako jsem se musel dotýkat, když (po šesti hodinách), stále věřím, že je to vynikající obchod. Když ho nosím, moje kůže se stále jeví jako moje kůže, což je extrémně neutrogenní make-up věc. Jejich věcí je o zlepšení přírodních funkcí, stejně jako neohrožující vás s barvou nebo třpytem nebo leskem nebo blingem nebo blingem, stejně jako tato lícní souprava, když využijete všechny tři produkty společně, přináší jemně definovaný lícní kost Barva na jablkách, které věřím, je krásná stejně dobře jako hezká. I Umluvím pro to!

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *