Mac Viva GLAM ARIANA GRANDE 2


Mac Viva GLAM ARIANA GRANDE 2 LISTGLASS stejně jako rtěnka (přicházející 1. září do MAC stránky, jakož i obchody, stejně jako čítače 8)
Hot Sakra, Viva Glam! Ariana Grande je zpátky se dvěma novými VIVA GLAMS – $ 17 Matte rtěnka, stejně jako $ 16 LISTGLASS – stejně jako já věřím, že jsou tak freakin ‘Gorge …

Jsem obrazně třásl v mých botách Timberland.

REKLAMA

Mac Viva Glam Ariana Grande 2 vlákno, stejně jako rtěnka
Nemůžu mít na paměti, když jsem naposledy byl nadšen o Viva Glam. Vždy jsem byl dole, abych podpořil příčinu, kterou považuji za Awesomesauce, protože Mac daruje všechny výnosy z verzí Glam vydání, které pomáhají dětem i domácnostem, které ovlivnily HIV, stejně jako AIDS, však v posledních několika málo Viva glam kulatiny byly … No, pojďme jen uvést, že byli na artsy straně.

Deep Great Pink Matte Mac Viva Glam Ariana Grande 2 Rtěnka
Věřím, že těmto dvěma, ačkoli, jsou vzájemně vzhůru. Líbí se mi ještě mnohem více než první první Viva Glam zpět v lednu. Jsou jasnější, ale věřím, že jsou také mnohem nositelnější, stejně jako zábavu.

Neutrální nahý růžový mac viva glam ariana grande 2 vlákno

Vypadá rtěnka jako cukroví? Nebo jako barva popsicle? Technicky je to skvělá růžová, ale věřím, že to vypadá trochu fialová na mě.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Je to prostě tak hladké, stejně jako pigmentované … jako to.

Nosit mac viva glam ariana grande 2 rtěnka stejně jako vlákno spolu
Lifglass mi připomíná Mac iT, stejně jako mě jít “ooh!” Nejprve jsem to udělal na rty. Na jeho vlastní, je to zcela nositelný denní neutrální, ale je to absolutní dokonalost vrstvená na rtěnku.

Mac Viva GLAM ARIANA GRANDE 2 Rtěnka (vlevo), stejně jako vlákno (vpravo)
Oba budou nabízeny od 1. září na webových stránkách Mac, stejně jako v obchodech, stejně jako čítače 8. září s 1. únorem 2017.

REKLAMA

Jaký je váš preferovaný Viva glam všech dob? Dotazující mysli chtějí vědět.

Vaše přátelské komunitní kouzlo závisí,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *