Neděle s kartami Kočka, make-up stejně jako kosmetický blog maskot, sv. 292


Veselé Velikonoce, můj přítel.

Vždycky jsem měl rád Velikonoce, protože je to jaro, stejně jako je tento pocit obnovy, stejně jako svět znovu přišel k životu. Stejně jako se mi líbí, že je to den rodiny, stejně jako se shromáždíte, abyste trávili čas s sebou, stejně jako sdílet jídlo nebo dva.

REKLAMA

Tabs se líbí také Velikonoce. Dokonce uvedl tento elegantní desktop tapety, kterou můžete dát na všechny své počítače, stejně jako miniaplikace – víte, oslavit jeho úžasu stejně jako jeho boční úkol pracující jako velikonoční zajíček (s výjimkou jeho situace, kterou skrývá make-up místo Malovaná vejce).

Máte nějaký typ plánů na brunch nebo cokoliv? El Hub, stejně jako já jdu do brunch se svými rodiči, stejně jako jízdy na East Bay strávit dlouho s mými lidmi. Dívám se dopředu, abych udělal velké nabídky jídla.

REKLAMA

Dnes máte skvělý den, ať už máte.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Kdo je karty kočka?
Asi sedm let jsem spřátelil jsem se zbloudilým, blešným pokousaným templem kočičí se špatnou situací červů. Mohl bych vidět, že padl na těžké časy, avšak jeho hluboký porozumění vysoké módě, jakož i oddělení obchodu Cosmetics mě vedl k tomu, abych věřil, že je víc než uspokojivým okem. Skončili jsme se jako rychlé přátele, stejně jako teď je to opravdu můj manažer (a úspěšný model Kitty).

plocha počítače

iPad.

iPhone

Rozlišení

2880x1800px.

2560x1440px.

1920x1200px.

1680x1050Px.

1440x900PX.

1280x1024px.

1280x800Px.

1024x768px.

iPhone

iPad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *