#FancyLadyThings: Oribe Côte d’Azur leštění tělo Scrub


Oribe Côte d’Azur leštění tělo Scrub ($ 65 pro 6,8-oz. JAR)
Hej, tak jsem procházel kolem posledních pár dní voněl, jako jsem letní v domácnosti domácnosti domů, stejně jako zimy v chatě (nepravdivé), stejně jako oba domy v tomto scénáři, btw, jsou sídlem (z chod). Oba byli také byli v domácnosti pro generace (směšné), stejně jako je to úplně, protože jsem využil fantazie-schmancy tělo křoviny, ze všech věcí!

Oribe Côte d’Azur leštění tělo Scrub je $ 65 pro 6,8-oz. JAR, což je bláznivé chudé pro rozpočet, nicméně hej, to je #fancyLadythings. Kdybych byl ženou, která se obědila v Chanelu, stejně jako perly, držel jsem si to v mé koupelně, bezpochyby.

REKLAMA

#FancyLadyThings je skandální (ne opravdu) nová série, kde budeme mluvit o starých penězích, domovské intrik, stejně jako fantastické, high-end kosmetické výrobky … nebo alespoň druhé.

Můžete být obeznámeni s oribe. Jsou to linka péče o vlasy pochopená pro jejich nákladné i vysoce kvalitní produkty (líbí se jejich nadační mlha, suchý texturizační sprej, stejně jako jejich kořenový dotykový sprej), z nichž všechny jsou k dispozici v extrémně parfémových vůních.

Pro mě, cokoliv, co dělají pachy, jako by to představovalo světově proslulý Paříž parfumer, který se objeví k šlechtě, stejně jako Rockefellers.

Côte d’Azur má poznámky Jasmine, Bergamot, stejně jako santalové dřevo, takže je to jasné, stejně jako letní. To jsou oficiální poznámky. Neoficiální poznámka – jediná! – Je staré peníze.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Oribe Body Scrub.
Je to cukerný křoviny vyrobený z jemného cukru, takže když jsem to otřete na kůži, cítí se měkké, ne pískoviště vůbec, a poté, co jsem opláchl pryč, je tu tenká vrstva hydratačního oleje zanechal, kromě vůně Ten přetrvává – nejsem srandu – nejméně den.

Neuvádět, že je to silné nebo nepříjemné vůně. Je to jen velmi dlouhotrvající. Poté, co jsem se vyschnout, můžu to zápach na mých ručníků, na mém rouchu, na mém oblečení, stejně jako já, že předpokládám, že pokud budete držet chlapce hračku kolem kopy, s největší pravděpodobností to zápach na něj, Také poté, co jste ho potěšili nahým tělem (!).

Côte d’Azur Scrub je v současné době v salonech, které nabízejí Oribe, stejně jako je také nabídnuta online.

REKLAMA

Spolu s produkty péče o tělo, oribe stejně jako pleť péče, make-up, stejně jako parfémy nyní (což je veškerý poměrně nedávný vývoj, jako v loňském roce), takže pokud jste fanouškem jejich produktů péče o vlasy, můžete chtít kontrolovat Také ty další věci.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *