Leštěný denní make-up vzhled s gunmetalovou šedou vložkou, lehce definovanou taupe-hnědé víčka, stejně jako celá laura laura mercier


milující tuto atmosféru
Fun Fakt: Make-up umělec Laura Mercier strávil své formativní roky ve Francii. (Možná to je důvod, proč je to tak jednoduché, aby se s make-upem při získávání kávy, stejně jako croissanty?!

Kdybychom mohli dnes uspokojit v kavárně pro sociálně vzdálenou ženu (chci!), Nosil bych tento Laura Mercier make-up pohled, stejně jako bych dostal ledový latte, stejně jako obyčejný croissant. Co byste si objednali?

REKLAMA

Mimochodem, můj preferovaný kávový nápoj k pozdním je ledový latte s jedním výstřelem z mramorových kávových pražírů.
Laura Mercier je jedním z těchto čárů, které se vracejí zpět, přes stejně jako znovu stejně jako znovu. Moje podobná záležitost se všemi věcmi začala dříve, než jsem začal MBB (tedy mluvíme prehistorický čas).

V dospívajících romantických termínech, jdeme stabilní … za skvělou 14 let (zde je kojenecká karenová míchání, stejně jako použití nadace Laura Mercier). Chápu, že se můžu spolehnout na make-up, stejně jako kdykoliv ho nosím, opravdu se cítím jako já.

Právě jsem nedávno doplnil několik oldies, ale dobroty (a pár nových-to-mě věci) …

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Caviar Volume Mascara: Legendární curl, výtah stejně jako objem. Tak skvělé pro wimpy řasy, které vyžadují velké nabídky pomoci.

Eye Základy v pšenici: Krásné satiny matný smetanový stín, který můžete nosit samostatně jako víko základny nebo jako základní nátěr. Zábavná pravda – to využito být nazýván “základní barvy”.

Caviar Stick Barva očí v dlažbě stejně jako měsíční svit: Kakao je moje výhodný v této řadě smetanových stínů, stejně jako tyto dva jsou pro mě nové. Dlážděný, miluji. Je to středně tónovaný matný hnědý, stejně jako přidává jen ten správný dotek světla smyslu pro víčka. Stejně jako měsíční svit je třpytivý taupe … Líbí se mi to, nicméně se mi nelíbí, protože je to trochu také mrazivý pro můj vkus.

Vnitřní oko Definer v bouřlivém šedém: Doufám, že LM nikdy nekonstruuje tuto střelnou šedou vložku, kterou jsem používal stejně jako milující 10 let, přinejmenším.

Cheoková barva v zázvoru: Stín zvýšil je můj džem, nicméně i takový jako tento naprostý matný peachy nahý.

Tónovaný hydratační: Stará škola, Baby! Lehký pocit s jen náznakem odstínu dokonce cokoliv venku. Smíšela jsem pšenici s opálením, stejně jako nastavit s Laurou je kultovní volný nastavení prášku v tomto pohledu.

VANILLE GOURMANDE EAU GOURMANDE: Rozuměli jste Laura Mercier taky nějaké krásně nositelné vůni? To má poznámky vanilky, vanilkové orchidejí, vanilkové likéru, bourbon vanilky, stejně jako vanilkový pižmo, smíšené s heliotropem, lilie, santálovým dřevem a jantarem.

Aktuální faves!

REKLAMA

Máte nějaký typ Laura Mercier miluje? Chci o nich mluvit o croissanty v opravdovém životě!

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *