5 věcí, které jsem miloval v poslední době


1. Old-School vesmírné tělo posypeme vůní z “90. let

Pamatujte si trávu? stejně jako sen?! Líbilo se mi ty zpátky v den. Zjistil jsem je jen nedávno v prostorovém výstupu poblíž mého domu, stejně jako jsem musel držet láhev jen pro zábavu. Nedostal jsem nebe, i když od jednoho z mých koleje spolubydlící (kdo jsem nakonec měl pádu s) používal vše, co se týče času, stejně jako vždy, když ho teď chytím závan, vše, co odor je zrada, ha ha ha!

2. Tento $ 15 Racerback Storage Tank Grown z Eddie Bauer

Je to světlo jako peří, stejně jako není vidět. A také zmínil, že je to jen 14,99 dolarů? Dostal jsem pevnou černou, stejně jako modrou i bílou pruhovanou!

REKLAMA

3. Dívčí obědová data v Panera

To je moje preferovaná lokalita, která by si vzala Connor na oběd date, když je to jen nás dva, protože tam je tolik lepku! ? Chápu, že to není neuvěřitelně elegantní nebo cokoliv, pokud žijete ten maminský život, nebo pokud nechcete vařit, panera má pro to hodně.

Logisticky řečeno: 1) Jsou zde vždy nabízeny tabulky (s snadno nabízeným umístěním dát všechny vaše kecy dolů je klíč), stejně jako 2) sprchový kout je prostorný, čistý, stejně jako jednoduchá, abyste se dostali. Jídlo-moudrý, chápu Connorovi, může vždycky objevit něco k jídlu, což je normálně jejich Mac i sýr, stejně jako já vždycky můžu objevit salát, stejně jako polévka, která se hodí do jakékoli nálady, jsem v. Naposledy Byli jsme tam, dostal jsem jahodový makový salát s drůbeží stejně jako polévku brokolice čedar. Náklady nejsou tak strmé.

Někdy budeme rozdělit cookie nebo brownie pro dezert, stejně jako někdy na mé metodě, budu držet bochník chleba jít!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

4. Fuji jablečný salátový obvaz z panera

Mluvení o Panera, Fuji Apple Salad je jedním z mých oblíbených! Ráda dělám různé verze v domě s tímto salátovým dresinkem, který se dostanu na cíl.

5. Ranier Cherries

Jste posedlý? Protože jsem absolutně am. Mohl bych šťastně jíst celou XXL mísu těchto nádherných i šťavnatých třešní všechny sám! Kde jsem online v severní Kalifornii, ale okno, které je dostanete je úzký. Jeden týden vidíte ‘Em, příští týden ne. Teplouš! Jsou až do příštího roku. Takže kdykoliv do nich na trh vkudu, dostanu se jako spousta jak můžu.

REKLAMA

Co jste v poslední době miloval?

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *