Mac Studio Wateroseight Foundation Nadace: Mac Studio Waterweight versus Mac Face a tělo


Dnes jsem na voduweight!

Počkejte – to nevyšel pravdu … Myslím, pojďme na naše plavky, a ponořte se zpět do vody s Mac Studio Waterweight Foundation.

REKLAMA

Hmm … to nebylo mnohem lepší, bylo to?

Tak jako tak! Vzhledem k tomu, že moje recenze před několika dny jsem dostal několik otázek na MBB a na YouTube o tom, jak nový Mac Studio Wateroseight Foundation porovnává s Macem tváří a tělem, takže se budu snažit odpovědět na tyto otázky v tomto rychlém sledování Nyní.

Níže uvedené vzorníky jsou také vzorníky 21 z 25 odstínů s vodou váhou (nejsou znázorněny, jsou NC 25, NW 50, N12 a N18).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

V kostce, studio wateroseightiight je vůz Mac do světa Serum Foundation – střední pokrytí, s lehkým, hydratačním vzorcem a sametovým povrchem. Moje kombinovaná kůže a já jsme ho na sobě denně za poslední týden, a jsme s tím opravdu potěšeni!

10 z 11 Mac Studio Waterweight NC odstínů zleva: NC15, NC20, NC30, NC35, NC37, NC40, NC42, NC45 a NC50
11 z 14 Mac Studio Waterweight NW odstínů zleva: NW13, NW15, NW18, NW20, NW22, NW25, NW30, NW35, NW43, NW45, NW47, NW50, N12 a N18
Jeden z hlavních věcí Mac Studio Waterweight a tvář a tělo mají společnou texturu. Oba mají podobně tenké, vodnaté textury, ale myslím, že podobnosti tam opravdu končí. Liší se, pokud jde o dokončení, jejich schopnost rozostřit póry, jejich pokrytí a jejich trvanlivost.

Dokončit

Použil jsem tvář a tělo po celá léta, a jedna věc, kterou jsem se vždycky líbilo, je to, jak svěží a čistá kůže se stará o to, co jsem to dal. Když to pracuji v (ráda používám kartáč Kabuki s vyrovnávacím pohybem), stává se jedním s kůží a nepostřehnutelným, a jakmile se usadí, má dewy povrch – ne lesklý – to je velmi odlišné a krásné.

Waterweight se také stane jedním s mou kůží, ale myslím, že povrch vypadá docela jinak. Je to mnohem méně dewy než povrch obličeje a těla – mnohem více sametový – a zatímco to stále odráží malé světlo, je to méně zjevné než obličej a tělo.

Pór rozmazání

Základy sérů normálně také vynikají na rozmazání pórů a změkčování celkového vzhledu kůže, a to je jiný způsob, jakým se liší MAC obličej a tělo a studio waterweight.

Obličej a tělo? Sotva jakýkoliv pór rozmazaný.

Jako žádný.

Studio Waterweight blstvy a rozostření a rozostření …

Dosah

S obličejem a tělem je snadné vybudovat pokrytí. Máte-li to, co budete mít, můžete ho postavit celou cestu od neuvěřitelně naprosto k jenu plné .. Dělal jsem přesně to pro fotky po celou dobu, ale dobrý golly, chybí molly! – Trvalo to navždy a hodně vrstev.

Studio wateroseight je pokrytí není tak snadné stavět. Solid Střední pokrytí je, pokud mohu získat, a to je se dvěma nebo třemi vrstvami. Ale stále si myslím, že studio waterweight je mnohem snazší pracovat s obličejem a tělem a naprosto vyžaduje méně úsilí o buff a směs. Jediné, co dělám, je Pat to na kůži s prsty nebo beautybender.

Trvanlivost

Jedna obrovská výhoda tvář a tělo často má nad jinými základy je jeho trvanlivost. Stojí na hodně, dokonce i horké dny, když budete potit kulky, nebo pokud / kdy jste intenzivně otřete kůži. Můžete ho dokonce nosit na ruce nebo nohy a nebude přenášet na oblečení (ale musíte počkat, až bude suchý). Jeho trvanlivost je ideální pro horké podnebí nebo pro natáčení nebo pořizování fotek pod horkou, jasnými světly. Vydrží se jako Champ.

Studio wateroseight není tak těžké, ale bude trvat dnem (sotva vidím nějaké vyblednutí po osmi hodinách). Pokud se otírám rukáv nebo tkáně proti mé kůži, některé z výrobku odchází. Ještě jsem neměl šanci otestovat to v horkém počasí, ale nosil jsem ho při natáčení videa v místnosti s pěti nebo šesti jasnými světly, a to nevypadalo.

Který z nich funguje nejlépe?

Záleží. Pokud jste potěšeni se středním pokrytí a chceš hardcore pórů rozmazání a lehký, hydratační vzorec s dobrým ovládáním ropy, doporučuji studio wateroseight, ale pokud chcete nadaci, můžete vytvořit až plnou pokrytí a potřebovat něco, co by mohlo stát Horké dny a noci bez přenosu, rozhodl bych se pro obličej a tělo.

Doufám, že to pomůže! Pokud máte nějaké další otázky, dejte mi vědět.

Mac Studio Waterose Foundation: Vzorník

Mac Studio Foundation Foundation odstíny zleva: NC15, NC20, NC30, NC35 a NC37
Mac Studio Foundation Foundation Shades: NC40, NC42, NC45 a NC50
Mac Studio Foundation Foundation Shades: NW13, NW15, NW18, NW20 a NW22
Mac Studio Foundation Shades: NW25, NW30, NW35, NW43, NW45 a NW 47
Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

REKLAMA

Karen

P.S. Dejte to na váš vánoční seznam ideální meow! – Hromadu koček. Je to hra firmou jmenovanou čárkou, a je to obecně jako ReveRse Jenga … Ale s kočkami.

Myšlenkou je hromadit jako spousta koček, jak můžete předtím, než se vaše věž Kitties spadne. Jediné místo, kde jsem viděl on-line, je Amazon, a ideální teď je to – aww! – nedostupné. SYČENÍ! Budu držet tuto stránku, dokud nebude zpátky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *