Nezařazené: Revlon ColorStay holé kosti


Zvedl jsem to, zatímco Revlon vyčistil colorstay dlouhý hřebík hřebíku sklovin a nahrazení je verzí závisté verze colorstay gel. Ještě jsem nevyzkoušel závist gelu, ale láhve vypadají téměř identické a mám podezření, že “nové” polství nejsou opravdu takové jiné.

Holé kosti # 300 je mírně žlutá / zelená (khaki?) Závitový opálený stín. Je to trochu ošklivé v láhvi, ale to, co mě vytáhl, bylo to, že to byl neobvyklý, ale stále neutrální (číst: práce vhodné) stínu. Za $ 3, myslel jsem, proč ne.

Zobrazí se dvě nátěry, s posmem nahoru kabátem. To platí lehčí barvou, než to, co vypadá v láhvi. V některých světlech není zelený nádržka vůbec patrná. Vzorec aplikovaný poměrně dobře – první nátěr přinesl některé plešatý skvrny, ale druhý kabát ji vyřešil.

Širší štětec je dobrý – není příliš široký, že je to příliš široké pro mou pinkie. Pokud se podíváte pozorně na základně štětce, je to vlastně 2 menší seskupení štětin, jako jsou 2 pravidelné polské kartáče vedle sebe.

Polština má neuvěřitelnou pobytovou sílu – jsem na sobě měl po dobu 7 dnů s mým obvyklým základním kabátem (orly border) a horním kabátem (posm). Neměl jsem štípání – a jen podívejte se, jak malý tip nosit jsem:

Uložit pro růst nehtů na základně a otupeném povrchu, bude stále nositelné na několik dní (polské nároky na opotřebení až 11 dní). To je moje non-dominantní ruka, ale vlastně jsem měl méně tip opotřebení na pravé ruce, takže jsem ukazoval nejhorší ze dvou.

Profesionálové:
• Non-Streaky, samonivelační vzorec
• Unikátní neutrální barva
• Široký kartáč platí rychle lak na nehty
• Longwearing Formula.

Nevýhody:
• Už není k dispozici, i když stále vidím, že je uveden na adrese Clearance Online na DrugStore.com a Amazon.com
• Zelený závěrečný podtón nemusí být vhodný pro všechny kožní tóny, zejména chladnější kožní kameny

Zkoušeli jste starý Revlon ColorStay nebo nový Revlon ColorStay Gel Gel Enves Leadishes?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem to příteli (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

5 Pastelově nehtů Polishesin Udržel jsem s velikonočním a jarním tématem, myslel jsem, že předvádím 5 pastelových laků z mé skrýš: palce až pinky: Essie Pink-A-Boo, Revlon Apricot pečivo, Illamasqua MILF, Mary Kay Blue Lotus, Essence Krásné tajemství. ESSIE PINK-A-BOO # 793, který je popsán jako “naprostá růžová s třpytivým jiskra” na Essie …
6. dubna 2015In “krása”

Teeez Nail Lacquer v rozpuštěném měděném je pro mě neobvyklý, tento polský je nejnovější v mém sbírce a rozhodl jsem se ho nosit téměř hned. Obvykle leštění v mých nesrozumitelných hromadách mých měsíců a měsíců … ale to je jen tak odlišné a krásné v láhvi, kterou jsem musel dostat na …
15. května 2016 ‘krása ”

Opi Go s lávou flowiho napadl jsem se zavázat k jednomu polštině na nehty týdně, protože mám v mé skromné ​​tolik nevyzvednutí! Změním mi lak na nehty na týdenní bázi, ale nejsem vždycky natolik disciplinovaný, abychom si mohli fotografovat manikúru. Doufám, že to změní! Tento týden jsem …
20. července 2016 ‘Beauty “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *