Smashbox plná expozice Vodolistická řasenka Absolutně jednorázová ne-vodotěsná verze


New Smashbox plná expozice voda odolná řasenka, 20 dolarů, nabízená nyní v jednom odstínu, Jet Black
Nejaktuálnější Wunderkind Smashbox, značka-Spankin’-nová plná expozice voda odolná řasenka ($ 20), vydělává zuřící hormonální razítko schválení (také chápal jako R.H.S.A v méně formálních kruzích).

Podle mého testování tento týden to neohrožilo jeden, ne dva, avšak tři spontánní PMS-poháněný pláče.

REKLAMA

Jeden z těch záchvatů může být spuštěn smutný pohled, zpomalené kočičky na Youtube, ale to je téma, které bych raději prozkoumal ideální …

Plná expozice Vodolistická řasenka je vodotěsná změna Ego Originální plnou expozici Smashboxu, kterou má můj BFF Jen konzumován. Měli jsme neobvyklý počet textů, které jsou doporučení, které o.g. Verze (“Je to skvělé práce make-up, stejně jako nebrání.”), Nicméně, aby byl upřímný, vždycky jsem cítil, že původní je jen v pořádku. Líbí se mi barva, ale cítit se jako vzorec nedrží kromě toho, že bych rád.

Tato voda odolná Clark Kent-Ian změnila ego verzi, nicméně. To zvedá kadeře jako atlas zvedne zemi i trvá nejméně 10-12 hodin. Poskytuje velkou délku, objem, stejně jako separace; Navíc je to ještě mnohem odolnější vůči rozmazání, stejně jako odlupování než nepromokavá verze.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Pokud jde o lash sám, líbí se mi to. Je to pozoruhodné, ale nehovoří nahoře. Uveďte, že je to asi dva drag queens, martini, stejně jako pár Swarovski Crystal-Encrusted Roller Brusle Shromáždi mega glam podívám se z Guerlainových cilů D’Enfer vodotěsné, což je můj přítomný ven-to-tam voda Odolná řasenka, ale věřím, že oba jsou skvělé. Plná expozice Odolná vůči vodě, aby byl mnohem lepší pro poněkud méně fantazie Lash vzhled.

Dříve, stejně jako po dvou kabátech

A pak je tu celý bad-@ ssery jeho vodotěsné-ness. Tato věc je hurikán ráže! – Rychle schopný vstát na záplavu PMS-poháněl slz … pokud neublíte ​​oči. Pokud ano, stejně jako jen tehdy, když budu křičet s Verve (to by nemělo být problém, pokud jste jen jemně dabbing rohy vašich očí s Hanky), vzorec se rozbije do Itty-bitty vločky.

Není překvapivě, tato řasenka je také bolest v wahoozits odstranit. Vážně, to trvá vesnici, stejně jako naprosto asistence mít olejový make-up čistič kolem. Budu pečlivě masírovat DHC hluboký čistící olej do řas, opláchněte stejně jako opakování.

REKLAMA

Navzdory tomu jsem to miluju, yo! Plná expozice Odolnost vůči vodě je k dispozici v jednom odstínu, Jet Black, stejně jako můžete jej objevit nyní na čítačích Smashboxu, stejně jako online.

Cena: $ 20 za 0,27-oz. trubka
Dostupnost: Trvalé, stejně jako nabízeno nyní na čítačích Smashboxu stejně jako online
Make-up, stejně jako odvolací blog Hodnocení: A

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *