Product Spotlight: Mac Prášek Kiss Eye Shadow


Jsou to fantastické!
Mac musí učinit tyto práškové polibky Matte eyeshadows už dlouho. No tak, Mac! Dej to! Aby naše životy trochu jednodušší. ?

Pokud máte rádi ultra-smíšený, rozmazaný, stejně jako foukaný oční stíny, stejně jako já, práškové polibky vás tam dostanou bez dramatu. Jsou extrémně pigmentovaní, pro jednu věc. Dva, platí v tenčejších, nejmenších vrstvách, které si představují, takže vypadají, stejně jako pocit podivnosti na víčkách. Přesný čas, jsou neuvěřitelně nasycené, což je trochu šílené!

REKLAMA

I když nemusíte velmi využít velmi moc, pokud ano, stále nebudou vypadat Chunky. Je to fascinující. Mac musel přidělit tým “A”, když je vařili v laboratoři.

NC42 v Mac.
Mnoho matných práškových stínů vypadají tlusté, stejně jako dorty na mých víkách (má nějakou jemnou linii akci!), Zejména když rozvíjím vrstvy, ale ne ty. Práškové polibky absolutně nezvýšete mé jemné linie.

Existují nějaké šílené barvy, samozřejmě, protože je to MAC, nakonec však, ale pokud jde o denní workhorse barvy, jsem miloval, jaký vliv, matný středně tónovaný teplý hnědý, který se jeví jako kříž mezi měkkým hnědým i Soba s možná náznak dítěte. Stejně také digu v teplé béžové z mne. Věřím, že je to okouzlující stín víčko, nebo podél obočí kostí jako jemný vrchol. Také tmavá čokoláda hnědá poskytuje glam je trochu trochu jako Brun.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Pokud jde o další významné odstíny, nebuďte vyděšeni oddaní chilli (byl jsem!) Vzhledem k tomu, že vypadá tak načervenalé i oranžově hnědé. Udržujte si otevřenou mysl, protože je to překvapivě nositelné na víčkách.

Používám věnované chilli!
Mac je prodává v balení za 20 dolarů, stejně jako tak, jak holé pánve sans sans balení pro devět dolarů (!).

Mac obvykle nenabíjejí oba volby pro každou Le eyeshadow spuštění, takže “Cosmetics Conspiracy Teorie Karen” je myšlenka, “to musí být indikací, které se týkají dlouhodobé linie!”

Doufám, že od neutrálů, zejména, jsou v fan-frickin’-tastic, zvláště pokud jste fanouškem matných očních hadónů, které chápete, jsem.

Prsty, stejně jako prsty zkřížené, jdou trvalé. Hej, pokud se může vyskytnout na barvy hrnce (pamatujte si je od FAFI, staré školy?!

REKLAMA

Pojďme to v tom, že by to bylo také projeveno, že je to ideální! ?

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *