NailPolishcanada Objednávka


Tato objednávka byla vyzvána hlavně jedním polštářem na nehty: China Glaze Choo-Choo Vyberte si, od podzimu 2014 všechny na palubě na palubě. Procházel jsem nějaké lakové laky na nehty při pohledu na starší lakové sbírky na nehty, stejně jako naproti tomu. Chtěl jsem hlavně to pro barvu, ale … část mě chtěla za jméno:

(Můžu vlastnit minifigururu Lega Ralph, drží tuto extrémně kartu!)

Takže jsem musel objednat, stejně jako několik dalších produktů přišlo pro jízdu:

Mám:

Čína Glaze Choo-Choo Vyberte si: To bylo 80% pro polskou barvu a 20% pro polské jméno, pokud jsem upřímný. Stín je opravdu obtížné vysvětlit – je to směs Indigo, bronzová, zelená … extrémně fascinující. Nemůžu se dočkat, až ho nosím!

A Anglie Ascalon – to bylo pro mě dlouhou časovou desku. Nádherný Jeebus, jen se podívejte na tuto barvu! Je to zbraně, je to fialová … je to jen magické.

Cirque nikdy Nude – to je můj první vůbec polský cirque – yay! Stejně jako to byla barva, kterou jsem byl pozorován, – kdyby někdo sledoval zatčen vývoj, pochopili jméno (ale zdálo se, že jsem měl mít na paměti, že nikdy nezačal nude stínu být denim modrá barva? Jsem blázen? Vzhledem k tomu, že by to učinilo velkému smyslu, za předpokladu, že je zatčeno rozvojový odkaz.) Nicméně je to holografický šampaňský stín, stejně jako o tom nejsem ani naštvaný!

Skutečné metody zázrak pleť tón houba – protože tolik z vás komentoval, že se vám to líbí v bitvě blikající bitevní post, jsem věřil, že jsem mu poskytl ještě jeden výstřel. Doufám, že to bude trvat víc než několik proudů! Prosím, udělejte si krásu houba tanec, aby vám pomohl tomuto rt houbu trvat déle!

Laka na nehty Kanada je kanadský provozován na internetovém obchodě, který prodává lak na nehty (DUR) se však rozšířil do make-upu, stejně jako jiné kosmetické výrobky. Můj mimořádně první řád s nimi byl listopad roku 2011, ve kterém jsem koupil Essie Shine z dob, stejně jako oni zahrnuty cukrové třtiny s objednávkou. Učila jsem se, že nebere cukroví od cizinců … Nicméně Ah dobře, co sakra. Byl jsem věrným klientem NPC od té doby! Mají spravedlivé náklady a mám tendenci zůstat s těžkými značkami jako Anglie, Nubar, stejně jako Misa. Přeprava je zdarma s minimálním nákupem 25 USD a tato objednávka se zobrazí za 6 dní.

Vlastníte nějaký typ těchto položek?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do Buddy (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

China Glaze Choo-Choo Vyberte si Youi koupil to v lednu jako součást mého nailpolishcanada na začátku mého měsíčního lakového na nehty nákupní šílenství. 😉 Přesně jak mohu odmítnout lak na nehty, která může nebo nemusí být pojmenována po referenci Simpson? Tento stín byl součástí Číny Glazure Fall 2014 Všechny sbírky na palubě: …
8. března 2016 ‘krása ”

HAURUUICAL 2017 – Nehel Polishnail Polská doprava si zaslouží svůj vlastní příspěvek! 😎 Nemám lítost! : P Opět platí, že jsou všechny zakoupené na různých GOS na / na internetových objednávkách – mnozí byli ve spojení s make-upem, které jsem vytáhl. 😉 Sephora • Formuli X svátek 2016 x v městském mini laku na nehty …
27. ledna 2017 ‘krása ”

Halavy 2017 – Poslední z Itthis publikovat zachycuje zbytek přepravy: většina byla koupena online stejně jako některé byly koupeny až do extrémně posledního dne ledna! )
12. února 2017 ‘Beauty “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *