NARS NARSISSISSIST Požadovaný Power Pack Lip Set ve Velkých aktech: 3 věci, které chcete pochopit


$ 26 pro dva NARS PowerMatte Minis
Awww … freak!

(Le Freak, C’est Chic!)

VYŠILOVAT!

Pokud posloucháte diskotéka, chápete, že vaše kořist je zaručena, že začne třepání, kdykoli tato melodie hraje.

REKLAMA

Le Freak, mimochodem, je také název jednoho z tekutých rtěnek v novém $ 26 NARS Narsissist Požadovaný Power Pack Lip Set ve Velké nahé, který přichází výhradně do Ulta extrémně brzy – března 18. března!

Le freak, matný bledý růžová
Cool akty jsou jedním ze tří nových kapalných sad z NARS, stejně jako každý zahrnuje dva rozkošný pigment PowerMatte Minis. Jeden z odstínů je re-propagovaný stín od dlouhodobé linie (americká žena), stejně jako druhý, Le Freak, je nová omezená edice světle růžová.

Le Freak (nový Le Shade), stejně jako americká dáma (re-propagovaný stín od dlouhodobé sbírky)

Ostatní tekuté lippie, matný kaštan zvýšil americkou ženu, je od dlouhodobého řádku PowerMatte, stejně jako já nosím čas. Nosím to tolik, že jsem ji pravidelně přenášal z kabelky k kabelku (je to jako kulatý robin!), Stejně jako já ani nechápu, která kabelka moje plná velikost je v tuto chvíli, takže druhý Místo toho jsem použil ten malý.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Stejná barva jako jeho plná velikost bratří, stejně jako je to stejně krásné, lehké, stejně jako pohodlné.

Zdá se, že mnohem více sušení, i když …

Americká žena, matný kaštanová růže
Moje rty se rovněž dostávají žíznivý, když nosím růžový le freak … není si jistý, co s tím s tím.

Minis se zdá být stále tak mírně silnější než verze v plné velikosti, stejně jako možná, že s ním má něco udělat. Značky často využívají různými výrobci pro LE produkty, nebo využívají různé vzorce, ale kdo ví? Jediné, co chápu, je to: Den poté, co nosím jeden z těchto drobných barev, musím se zbavit rtů ve vrstvách balzám na rty, stejně jako to nikdy nedělej, když nosím powermattes z dlouhodobé sbírky.

REKLAMA

Powermattes jsou normálně $ 26 každý, takže mám rád, že dostanete dvě barvy pro náklady jednoho v této sadě, ale věřím, že dlouhodobé odstíny dělají lépe, stejně jako nejsou téměř jako sušení.

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *