Narodil se docela newbie noční lisování haul


Opravdu jste to zkontrolovali správně, je to tah. Nicméně jsem v měsíci bez nákupu …

… tyto byly objednány v lednu, stejně jako jen na poslední době! Vzpomeňte si na to, že jsem zmínil v mé “poslední přepravy” publikovat, že jsem očekával 2 další pozemky v poště? Jeden byl Hautelook TABALM Objednat, stejně jako ten druhý byl!

Tento odtah z narození docela byl na chvíli pivovarnictví, ale byl jsem tlačil přes okraj po blogu Cherry’s Beauty Blog Publed “Top 10 Nail Art Products pro začátečníky” (poté, co jsem ji pester), který představoval její horní návrhy z webu. Dal jsem si objednávku 14. ledna, stejně jako bylo oznámeno, že moje objednávka byla odeslána na 18. místě. Čekal jsem. Stejně jako jsem čekal. Stejně jako jsem čekal další. Konečně 4. března (7 týdnů poté, co jsem položil objednávku), rozhodl jsem se poslat zprávu do své klientské služby. Druhý den odpověděli spíše, druhý den:

Zkontrolujeme to pro vás, nebojte se.

Cítil jsem se uklidnit. Nicméně jsem neslyšel. Ale naštěstí pro mě, balík se objevil 22. března. Takže si nejsem si jistý, jestli to opravdu trvalo 63 dní na odeslání balíku z Číny do Kanady, nebo pokud si uvědomili, že pozemek neodeslal původně, stejně jako poslal balík dne 5. března. Ať už může být situace, mám svou kořist! Zde je to, co jsem dostal:

• Červený kov nail art odstranit želé silikonový stamper – $ 3.99 USD

Cherry doporučila, že to byl její nejlepší zjištění z narození, takže jsem to musel zkusit! Přišel se 2 škrabkami:

• narozen zcela holografický holo holo lak # 12 teal – $ 6.99 USD
• narozen docela nehty umění lisování lakování na nehty # 3 černá – $ 3.99 USD

Holo polský je teen malý! Barva je však docela stejně jako Holo je silné. Černá lisovací polština byla ještě jednou návrhem Cherry!

• narozen docela hvězda strom nail Art ramping deska bp43 – $ 0.79 USD
• Qgirl Flower Struma Struktura Vzor Nail Art razítka deska vzor # Qgirl-057 – $ 0.99 USD

Ty byly od sekce “pod 0,99 USD”. Nemám žádný koncept, kdy jsem vybral moudře, ale mám rád ukázku “inspirace” obrázky z nich. Podívejme se, jestli se můžu pokusit znovu vytvořit.

• Silikonová razítka Mat 28x21cm – $ 7.99 USD

To je k dispozici ve 2 velikostech, dostal jsem to větší, abych se zabývala pracovní plochu. Předtím jsem rozlitý lak na nehty před … to byl také návrh třešní.

Věřil jsem, že se baví, že černý polský byl dodáván v příštích pre-tvořené polystyrenové pouzdro:

Menší holo polština byla jen volná v balíku. Přepravní obálka byla polstrovaná, tak oba ukázaná v jednom kuse. Jsem spokojený s mou objednávkou, ušetřit zpoždění v tom, že se můj balík dostal, ale nebyl jsem ve významném spěchu dostat tyto položky. Zmínil jsem se o tom, že lodní doprava je zdarma mezinárodně, bez ohledu na hodnotu objednávky? V budoucnu zvládnu své očekávání doby přepravy, když si objednávám narozený hezký.

Už jste si koupil narozen docela předtím? Nejen nabízejí lak na nehty, stejně jako lisovací potřeby, ale také make-up, oděv, příslušenství, papírnictví … musel jsem se zaměřit! Také se ujistěte, že použijete promo kód Cherryho “FTL91”, pokud se rozhodnete objednávat narozený hezký:

A teď budu hrát s těmito lisovacími dobroty. Nikdy jsem nikdy nevyzkoušel lisování na nehty! Dovolte mi, abych pochopil, jestli jste do lisování na nehty / nehtů nebo pokud jste nováček jako já.

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do dobrého přítele (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Online diskontní sazba make-upu na internetu byl opravdu můj první oficiální nákup make-upu 2016! Vzhledem k tomu, že většina obchodů byla uzavřena na novoroční den, rozhodl jsem se umístit na internetu na internetu připomínat příležitost. However, with our Canadian dollar being so crappy, I was somewhat selective in what I was willing to pay.…
January 9, 2016In “Beauty”

Hauluary 2018 – on the internet OrdersThese are an accumulation of on the internet orders from since late December up until now… Some parcels were shipped from regional sources while others came all the method from China as well as Japan. 🙂 Well.ca • CoverGirl Outlast stay wonderful 3-in-1 foundation in 932 nude beige – $15.49 $9.06 • Cake Milk Made…
22. února 2018 ‘Beauty ”

My very first HauteLook Order! (TheBalm Haul)In my “final” Hauluary post, I mentioned that I was waiting on a couple more shipments – this is one of them!  In mid-January, I heard about TheBalm being on HauteLook for 50% off from Kaily – I was both excited as well as a bit bit apprehensive. I’ve contemplated for many years about…
February 20, 2017In “Beauty”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *