Nejnovější odvolání se dostane seznam, 11. března 2022!


vlny pro dny
1. Podmínka vzoru

I Low-Key Freaked ven těsně, když se moje konce cítila jako sláma, takže jsem na Ulta na ultech, abych získal nějaké věci ze vzoru, vlasová linka herečka Tracee Ellis Ross vyrobená zejména pro kroutení.

First Up byla trubka této středně-hmotné opuštěné kondicionér. Využil jsem to dříve, stejně jako mé vlnité vlasy se to líbí! Je to bohatý, stejně jako hydratace, stejně jako možná je to dotek stejně intenzivní, protože má tendenci natáhnout mé vlny, takže se zdát rovnější, nicméně mi to nevadí. Dainty zimolezová vůně souhlasí se mnou, stejně jako se mi líbí, že dostanete takovou obrovskou láhev za cenu.

REKLAMA

2. Lehký kondicionér

Toto zdvojnásobuje jako naprostý kondicionér, stejně jako spolu-mytí! Má přesně stejnou jemnou zimolezovou vůni jako zbytek vzorů vzorů, stejně jako láhev 13 uncí je obrovská. Včera v noci jsem to využil jako spolu-mytí, stejně jako moje vlasy se cítily tak čisté. Žádné silikony! MILOVAT.

3. Vzorová velikost cestování Střední kondicionér

Dostávám verzi o velikosti cesty, protože chci být si jistý, že se mi líbí před spácháním na plnou láhev. Anywho, je to bohatší ve srovnání s lehkým kondicionérem. Líbí se mi to. Moje vlasy se cítí měkké, stejně jako hydratované.

4. Vzorová velikost cestování Hydratační šampon

Půvabný. Hydratace však není těžké, stejně jako moje vlasy se cítily čisté, stejně jako měkké poté.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

5. Bumble & Bumble kadeřníky ‘nedetekovatelné oleje ultra bohaté zkušební verze s šamponem, kondicionérem, jakož i hyaluronové ošetření oleje

VOLE. Stejně jako já jsem řekl, že jsem cílem napravit toto suché vlasy Sitch, takže to spadlo do koše v situaci, které produkty ze vzoru nevyfungovaly. Ještě jsem to nezkusil, ale já jsem použil Bumble & Bumble po mnoho let v mých 20 letech, stejně jako 30 let, stejně jako moje vlasy se to vždycky líbily. Jdu na výlet brzy, stejně jako já jen to s sebou přivést.

6. Dermalogica cestování Velikost předběžného oleje

Také pro můj nadcházející výlet od té doby, co požadavek na cestovní make-up odstraňovač. Využil jsem to zpět v den, stejně jako se mu to líbilo.

Re: Innersense

Tam byly některé vynikající komentáře od návštěvníka E.D. Na vlasové značce Sunersense v komentáři včera, takže pokud přemýšlíte o lince, můžete chtít Skim s její rychlé recenze. Řekni vám, E.d.!

Rozhodl jsem se, že se rozhodl dostat něco z insidence, ale pokud jste již ventilátor, celá řada je v současné době 20% sleva na internetu v odvolacích hrdinech. Není potřeba žádný kód.

Zábavný fakt! Odvolací hrdinové se sídlí v mém městě Nanato.

Poslední věc…

Connor jde na svůj první tanec dnes večer. Její instituce drží tance otce-dcery, stejně jako El Hub bude její datum! Včera v noci, když jsme se připravovali na postel, vysvětlil jsem, co se vyskytuje na tanci: přesně to, jak vás vaše datum zvedne, řekne svým rodičům, že budou mít dům vycházení, otevírá vaše auta a dveře kamionu, dostane si úder na tance stejně tak dále. Jsem tak potěšen, že bude moci jít do svého prvního tání s otcem. Jen věřit o ní, že se děje na skutečné datum mě roztrhne trochu, lol!

REKLAMA

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

P.S. TGIF!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *