S guerlain terracotta Joli Teint prášek Duo Bronzers, Subtlety hraje velkou část


Guerlain terakota Joli Teint přírodní zdravý záře prášek Duos ($ 53 každý, k dispozici nyní online a na pultech Guerlain a Sephora)
Jestli je jedna věc Guerlain “dostane” lepší než většina značek, je to bronzers. Dělají toasty, opálené svítí tak dobře.

Nejnovější přírůstky na jejich brood of Bad-@ SS Bronzers, $ 53 Terracotta Joli Teint přírodní zdravý záře prášek duos, jsou nyní k dispozici ve čtyřech odstínech – 00 lehkých blondýnkách, 02 Přírodní blondýnky, 01 Clair Brunettes a 03 Naturel brunetky – a I když Jejich jména odpovídají různým barvám vlasů, nemyslím si, že musíte nutně držet svého odpovídajícího odstínu. Já jsem odrazil tam a zpět mezi 02 naturel blondýnky a 01 Clair Brunettes.

REKLAMA

Guerlain Terracotta Joli Teint Přírodní Zdravá Zdravá záře Prášek Duo v 00 Světlo blondýnky
Tyto obličejové práškové duos pár bronzing odstín pro teplo s jasnějším popem barev pro brilanci v každé pánvi, a lámání s vlastní tradicí, pokud jde o bronzery, Guerlain udělal tyto méně pigmentované tentokrát kolem. To jsou více jako světle zlaté hnědé hnědé než bohaté bronzové hnědé, jsem zvyklější, abych viděl od značky.

Guerlain Terracotta Joli Teint Přírodní Zdravá svítící prášek Duo v 02 Naturel blondýnky
Cílem bylo zářit, aniž by vypadal, takže jemnost hraje velkou část – více jemnost než obvykle pro bronzers by Guerlain.

A to je také upozornění. Když to nosím, opravdu nevidím hlavní wow faktor na mé středně tónované kůži. Efekt může být trochu příliš jemný pro některé milovníky make-upu, zejména tmavší divas, a zejména s ohledem na cenu 53 dolarů.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Guerlain Terracotta Joli Teint přírodní Zdravá svítící prášek Duo v 03 Naturel brunetky

Světlejší lovelies a bledé princezny by však měly být ve štěstí. Líbí se mi, že žádný z těchto bronzerů se nezdá příliš oranžová nebo červená, a prášky krásně směšují a na pokožce vypadají bez námahy.

Guerlain Terracotta Joli Teint Přírodní Zdravá Glow Prášek Duo v 01 Clair Brunets
Pokud jste kolem svého stínu nebo hlubšího (Mac NC42), myslím, že bys byl lepší s jedním z klasiků Guerlain, stejně jako terakota 4 sezóny bronzers a terakota bronzing prášky.

Zleva: Guerlain Terracotta Joli Teint Přírodní Zdravá svítící prášek Duo in 00 Světlo blondýnky, 02 Naturel Blondýnky, 03 Naturel Brunets a 01 Clair Brunets
Jedna poslední věc k nosu – oops! Myslel jsem “Poznámka”. Tyto zápach silně z Gardenia / TiaRe květina, která je typická (a obvykle nádherná, protože miluji vůni) jiných guerlain bronzerů.

REKLAMA

Najdete zde Guerlain Terracotta Joli Teint přírodní zdravé svítící prášek duos online nyní a na pultech Guerlain a Sephora.

Cena: $ 53
Dostupnost: k dispozici nyní online a na pultech Guerlain a Sephora
Make-up a kosmetické blog Hodnocení: B (krásná, ale jemná, a – Ouch! – cena)

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *