Clinique Crayola Chubby pro pohodlné, pěkné pouty


Dva z osmi nových Clinique Crayola Chubby Sticks, $ 17 každý a nyní k dispozici
Jaké jsou šance Connora Claire se jednou dostanete do maminské make-up jednoho dne a myslí si, že tyto Clinique Crayola Chubby Sticks jsou ve skutečnosti kreslení implementuje jako skutečné pastelky?

Umístím kurzy na cca 96.543%, dát nebo vzít, lol! Označit svá slova, budu instagramming nějaký crazy- @ ss wall art.

REKLAMA

Vážně, ačkoli, jak jsou roztomilí? Jsou to obecně vaše standardní vydání Clinique Chubby hole pro rty – stejný mega hydratační, nelepivý vzorec a naprostý barevný – ale v neuvěřitelně speciální crayolové oblečení.

Clinique Crayola Chubby hole v růžové sherbert (top) a mango tango (dole)

Osm neoblomných, neslušných odstínů jsou $ 17 každý (jako pravidelný Clinique Chubby Sticks), což je, jo, na drahé straně pro naprostý balzám, ale opravdu se mi líbí. Můžu hodit jeden předtím, než půjdete do třídy Hiit a nemusíte se zrychlit o barvě migrující po mých linkách rtů, když jsem si otřete rty dohromady, minimalizace pravděpodobnosti mě vypadat jako bláznivá osoba.

A já si vezmu pomoc, kterou můžu dostat pod tu hroznou nadzemní florescent tělocvičny osvětlení … Přísahám, pokud někdo udělal posilovnu s opravdu velkým osvětlením, kde byste se mohli podívat do zrcadel a nevypadat jako sériový vrah, zaregistrovat bych se pro celoživotní členství.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Anywho … Pokud nevykopáváte celé balení Crayola a jen chcete opravdu dobré, levné naprosté balzám, neutrogenní dělá skvělou pro méně než 10 dolarů.

Pokud však milujete Crayola pastelka, stejně jako já, Clinique Crayola Chubby hole jsou nyní k dispozici po omezenou dobu.

Naučte mě vaše uklidňující cesty, oh moudrého …

Na obálce únorového problému skutečného jednoduchého: “Průvodce pro vytvoření klidu, organizovaného a šťastnějšího života.”

Ano prosím! přihlaš mě.

Ještě jsem nečtil příspěvek, ale dnes večer si to přečetu.

Chci říct, že jsem docela potěšen spoustu času, ale mohu použít tunu pomoci v uklidňující a organizování oddělení.

REKLAMA

Pokud je váš život v současné době klidný a organizovaný, zobrazte mi prosím své cesty! Stále dělám spoustu připomínek na mém telefonu (“Siri, připomeň mi, abych si každý den vezmi vitamíny v 7:30.” “Siri, mi připomíná, abych zítra ranní ranní poroty.”) A oni pomáhají, ale já potřebovat více!

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *