Úhledný a nový pro mě: Mac Crème d’nude cremesheen rtěnka


mac cremesheen rtěnka v crème d ‘nude ($ 17)
Elegantní a nové pro mě

Na rozdíl od mých sérií Unsursung Heroes, který obsahuje trvalé sbírkové produkty, které jsem známý a miloval dlouhou dobu, úhledný a nový pro mě série vitríny trvalé sbírkové produkty, které na chvíli sklouzly pod mým radarem, ale pak jsem je objevil! – A teď si myslím, že jsou pro mě elegantní a nové.

Make-up pokyny jsou implikovány tak, aby byly rozbité, ale stále mám šílenou lásku k make-up zákono-dodržování klasiky, jako se dívá s odvážnými kouřovými očima a nahými rty, které vinu, zčásti, na $ 17 mac crème d’nude cremsheen rtěnku.

Některé make-up vypadá jako zombie, víš? (Protože se vždy vrátí do zombie …) Ale tentokrát to naznačuji. V podstatě nikdy nezůstanou mimo styl dlouho.

REKLAMA

Tak, zatímco budu vždy milovat své kolegy make-up pravidla-breakers, zvláště když děláte to kouřové oko-odvážné rtu věc (udržovat práci, že smaragdové zelené kouřové oko s těmi lesklými, neprůhlednými horkými růžovými rty, v pořádku!), Stále musím mít své klasiky.

Pale tlumené broskvové béžové crème d’nude úplně chápe. Bude chtít, abys se zbavil na své skivvies a běhat po kanceláři křičí v extázi.

Ok, možná ne … ale dělá to plochý rock. Je to plné pokrytí, hladké, hydratační a jeho teplé broskvové tóny mě udržují hledat, že vlastně běží zdravý 98,6 ° F teplota. Ve srovnání, nemohu to postavit, když bledý béžový kartáče mě vypadat, jako bych právě plazil ze země jako extra v mj thriller video.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Sakra ne! To je sooo se neděje s Crème d’nude.

Neexistuje kouřové oko, které se mi nelíbí, ať už je to klasický obláček z uhlí šedé a černé, nebo jasný, odvážný modrý a šedozelený jako ten, který tady mám na sobě. Crème d’nude bude s tím spárovat dokonale.

Žije v mac trvalé sbírce, takže čeká na pult v blízkosti vás, přeji si, aby se sladká, sladká hudba s vaším kouřovým okem vypadá. Swing pomocí Mac Counter, aby to užíval bližší pohled, nebo jej zkontrolovat online.

REKLAMA

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

P.S. Potěšen Humpday.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *