ESTÉE LAUDER Dvojitý nosit Dvoukola Dvoulka: Stůjce-in-place eyeshadow Base


Dvojitá WearStay-in-place Base, 21 dolarů
Co je hluboký ponor? Jsem rád, že jste se zeptal! Je to nová série, ve které hodnotím spoustu Estée Lauder Dvojité oblečení z jejich trvalé sbírky. Pojďme zjistit, co je dobré! ?

Byl jsem hluboký potápění … metaforicky, do světa Estée Lauder Dvojité opotřebení (v kostce, je to soooo dobré!), Takže v dnešní epizodě “předchozího života a časy Karenovy četné failed Data” Prozkoumáme dvě sekundy, během kterých jsem datoval chci-být olympijský potápěč.

Byl krásný, opálený, book-chytrý a řídil starý mustang, ale věděl jsem, že nikdy nechodí nikde, protože kdykoliv bych řekla vtipu, který tam jen seděl a mrkne pomalu … jako blázen pomalu. A to by to bylo, za minutu.

REKLAMA

Bylo to tak trapné! ?

Zpočátku jsem přemýšlel, jestli měl strašný případ suchých očí, ale pak jsem si uvědomil, že on prostě nedostal smysl pro humor. I Dunno … Možná bych se předpokládal, že dostal všechny ty břišní svaly ze smíchu? Netřeba dodávat, že to bylo u konce, než začal, protože v nesmrtelných slovech sálu a oves, nemohu se k tomu rozhodnout. (Ne může dělat.)

Můj Gawd, Karen, dostaňte do svého bodu. DOBŘE DOBŘE! Vždycky jsem měl rád Estée Lauder make-up, ale je to jen být v poslední době, že jsem opravdu začal milovat a ocenit značku díky všem věcem dvojího opotřebení, protože všechno, co jsem se snažil tak daleko, byl magie.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Jsem NC42 pro odkaz.

To, do těchto dnů (kromě dvojnásobného opotřebení, které je SH * t), je oční primer, dvojité opotřebení Body očního stíny (21 USD). Je to satiné béžové krémový primer pro práškové stíny (představte si kréma, Silkier verze mac barvy hrnce).

Je vyroben pro všechny typy pleti, ale myslím, že je to obzvláště skvělé pro víčka s jemnou linií akce, protože vůbec nevypadá hustý nebo těžký. Oční stíny vypadá, že je to medvěda, objímala mi víčka (takže nejsou žádné jistě viditelné práškové zrna sedící na povrchu kůže).

REKLAMA

Obvykle nosím oční linky a jeden nebo dva oční stíny – snadné věci, žádné intenzivní míchání – takže nemůžu říct, jak tento primer drží až tři přechodné odstíny v záhybu, nebo jak to tarify během dlouhé noci v klubu. Pokud to je to, do toho, pak zkuste Mac Prep + Primer 24-hodinová prodloužená základna místo. To, co můžu říct, je, že tento primer je solidní každodenní nominální nátěr, a je to další laskavý k jemným liniím. A dokonce i v horkých dnech, když se potím, stále dostávám celý den opotřebení. Jsem do toho!

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *