Trochu posedlý těmito kate rýčovými třpytníky (a třpytky obecně) v tuto chvíli …


, když El Hub a já jsem statkoval nákupní centrum minulý víkend udělat nějaké poslední minumě vánoční nákupy, samozřejmě jsem se musel vyskočit Kate Spade Store.

Je to jeden z mých centrálních rituálů … víte, jak se vyskytují určité obchody, musíte se vždy podívat, když jdete do nákupního centra? Kate Spade je jeden z mých.

REKLAMA

Samozřejmě, že jsem šel a podíval se kolem, a když jsem tam byl, viděl jsem tyto třpytivé čepy …

Jak roztomilé jsou tyto …? Nedostal jsem je za sebe, protože se snažím zachránit nějakou moolah pro holčičku, ale jsou tak roztomilé!

Co je to za třpytky, vole? I když jsem v patrech velmi minimální make-up moment, stále mám šílenou lásku k třpytky, a ne jen třpytivý make-up, ale také třpyt v mnoha dalších jiskřivých formách.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Tyto čepy jsou menší než nadrozměrné kate rýčové čepy, které nosím ve spoustě mých obrázků a videí, ale přicházejí do banda různých třpytivých barev (všechny ty, které jsem viděl, měl zlato hroty) a tvar, který vypadá trochu jako řezání polštáře.

Viděl jsem je v šedozelená, purpurové, zlato (také jsem viděl je ve stříbrném třpytivém lese na místě nordstrom, ale neviděl jsem je ve stříbře v obchodě), ale moje nejoblíbenější musí být mnohobarevný.

Vypadá to trochu jako Deborah Lippmann je potěšen narozeninový lak, že?

Je to tak roztomilé s ty vícebarevné jiskry a jako modrý, purpurová, zlatá, stříbrná – Aahhh!

To jo. Úplně se cítíte.

Jsou to 38 dolarů, a vidím jen zlato na webových stránkách Kate Spade, takže Hmm … v obchodech je pravděpodobně lepší výběr.

Vsadím se, že by to bylo dobré last minute dárek pro přítelkyni. Možná s odpovídajícím třpytivým lakem na nehty? Jak by to bylo roztomilé? – Roztomilá malá sada? Nebo možná nějaké třpytky oční linky jako těžké kovové vložky městským rozpadem?

Mohl byste udělat Milani Jewel FX nehtový lak v Teal 528 s šedozelená čepy, Milán Jewel FX v Jems 530 nebo Deborah Lippmann potěšen narozeninami s vícebarevnými kolíky, Milánský klenot FX v Fuchsii s purpurovými svorníky a Essie Rock nahoře se zlatem .

REKLAMA

Dobře, to je dost třpytky mluvit za jeden příspěvek.

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *