Unsung Makeup Heroes: Neutrogenní hydro zvýšení hydratačního odstínu


Mám na sobě neutrogenní vodní zvýšení hydratačního odstínu v medu 85
Co je to bezstranný make-up hrdina? Pro mě je to často podceňované make-up Morsel, stálý sběrný produkt, který scoots pod radarovou obrazovkou mnoha milovníků make-upu, ale často skály mého světa. Dlouho běžící série Unsung Heroes nabízí některé z mých oblíbených.

Otravný factoid dne: Ya vědět … Zakoupil jsem $ 50 YSL FACE odstín na prodeji Sephora Vib, a nelíbí se mi to nikde blízko, stejně jako neutrogenní hydro zvýšení hydratačního odstínu.

Grrr …

REKLAMA

Hydro zvýšení je tak dobré. Začal jsem ho používat, když to vyšlo asi před rokem, a já jsem na sobě a dál od té doby.

Jak jsem si jistý, že jsem diskutoval (časy zilionu), mám combo kůži. Některé části jsou suché, jiní jsou mastné, a to i když jsem trochu itked, že neutrogenní zvýšila cenu od $ 14.99 na 16,99 dolarů na 16,99 dolarů v té době, kdykoliv nosím toto věci, vzpomínám si, proč je to jeden z nejlepších lékárnských základů venku Tam s L’Oreal True Match Lumi).

Cítí se jako nic vůbec, udržuje vaši pleť vypadá jako skutečná, víte, lidská kůže, a to vypadá stejně úžasné fotky, jak to dělá v reálném životě, a to i venku za slunečného dne!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Pro vzorníky naleznete v mé původní recenzi.
Jako odstín začíná naprosto, ale můžete ho postavit až do média. Nemůžete to opravdu tlačit ještě víc než to, pokud, pokud nemícháte v korektoru (a pokud to uděláte, doporučuji doplnit navždy ultra HD, protože se mísí velmi dobře spolu).

Hydro odstín má přirozený demi-matný povrch, takže to odráží světlo tak lehce, a má také malý efekt rozmazání pórů. Velmi podobné úžasné (a mnohem dražší) NARS Velvet matné kožní odstíny, ale s dotekem menším pokrytí a mnohem více hydratačním vzorcem.

Yup, který se opět zvyšuje hydro.
Další dobrý den kůže s vodní boost

Dodává se ve spoustě odstínů od světla do temnoty (jsem Mac NC42 a nosím med 85), a když si vyberete, mějte na paměti, že by to mohlo oxidovat na vás … to určitě dělá na mě. Honey 85 vypadá světlo, když ji použiju, ale vyhovuje mému pleťovému tónu, v jednu minutu nebo dva. Ale kvůli tomu, že nalezení nejlepšího stínu by mohlo být složité, takže držte svůj příjem.

REKLAMA

Dokonce i po celou dobu, jsem stále odfouknutý tím, jak je tato nadace tak rozumná cena. Je to určitě neohrožený hrdina. * Cue stojící ovace! *

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *