Jsem posedlý tyto becca třpytivé kůži perfektní světelné červenat


Potřebuji pomoci sbírat oblíbené!
OK, takže jsem se díval na tyto $ 34 becca třpytivé kůži perfektoru světelné červenat se na nejdelší dobu. Tam je šest z nich, a já jsem se v lásce zamiloval do stínu s názvem Blushed Copper zpět, když se prodal jako “červenat topper,” také známý jako super intenzivní zvýrazňovač, loni v létě. Koupil jsem to, když to byla limitovaná edice a okamžitě se zamilovala. Bylo to Super pigmentovaný, super třpytivý a jen … Super hladký a blížící se. velmi super. Takže když jsem slyšel, že Becca rozšiřoval sbírku “světelného červenutí” v letošním roce, rozvesel jsem!

Tyto šest odstínů nezklame, a když si myslím, že na letošním jarním make-upu, pro mě, tohle nejlepší tři. Je to vzorec. To je neuvěřitelné!

REKLAMA

Six Becca třpytivé kůži perfektor světelné červenat odstíny
Mám tendenci držet se stejnou skupinou základních červenat pro můj pracovní den nosit, ale myslím, že pokud se třpytí červenat jít, to opravdu vyčnívají pro jejich jedinečný vzorec. Vím, že Mac má nějaké matné červenat … ale ty becca světelné červenat je vyhodit z vody.

Růžové odstíny (L až R) – Dahlia, Foxglove a Camelia
Oranžové / korálové odstíny (L na R): červencované mědi, tigrilie, Snapdragon
Jsou šíleně pigmentovaní a hladce a barva výplaty je brilantní. Sotva potřebujete poklepat na kartáč na jeden z nich, abyste získali tuto úroveň pigmentu, a protože jsou tak pigmentovaní, nemusíte dát spoustu produktu na obličej. Není to jako ty, co musíte, aby se tyto červenat na tváři nebo udělat tunu vrstvení, abyste získali true-to-Pan barvu.

A Sheen? Tak krásná, a tak, tak ideální pro tuto dobu roku.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Kdo si srandu? Tyto práce kdykoliv rok, ale chci jít Crazier s záři a třpytem v teplejších měsících.

Mohl bych jít dál a na těchto červenech!

Ale nebudu. Dám vám detaily …

Existuje šest odstínů, takže pokud jste do třpytivé nebo světelné červenat, měli byste být schopni najít ten, který pracuje pro vás. Mám těžké sbírání oblíbené, takže možná vy můžete pomoci!

Na sobě becca světelný červenat v camelii
Na sobě becca světelný červenat v písku
Na sobě becca světelný červenat v dahlia

Na sobě becca světelný červenat v Snapdragon
Na sobě becca světelný červenat v tigrlily (v pánvi a vzorníky níže, to vypadá docela oranžová, ale je to vlastně velmi nositelná broskev)
Na sobě becca světelný červenat v červenech měď
Je to legrační, protože když jsem viděl obrázky těchto červenalých online, byl jsem přitahován k tigerlily, který vypadá jako přímá mandarinka, když vidíte produkt v pánvi, a udeřil mě jako jedinečný. Byl jsem super nadšený pro to, ale poté, co si s ním a ostatními odstíny, myslím, že moje nejoblíbenější je fandglove jen proto, že je to trochu chladnější tónovaný než já normálně jdu, ale je to stále nositelné kvůli svému leskovi.

Zde jsou některé vzorníky vedle sebe:

Vzorník becca světelných červenotech (l až r): camelia, snapdragon, dahlia, tigrlily, snapdragon a červenat měď.
Takže, myslím, že moje nejoblíbenější je Fandglove.

No … vlastně, jdu tam a zpět mezi Fandglove a Camelia. Ale pak se zčervenal mědi je také nádherná pro to, že se jedná o polibek, že jste-out-in-the-in-the-na-the-the beach (možná něco napsal něco jiného.

Dahlia je velmi intenzivní, nádherný bobulový stín, a mám tendenci, abych nezvedl velmi berry-barevné červenat, protože si myslím, že moje kůže vypadá příliš červeně. Že říkám, stále si myslím, že Dahlia je krásná. A upřímně, vypadalo by Fab s tmavě červenou matnou lippie. Hmm … To může být můj make-up vypadat zítra.

Pokaždé, když se podívám na tyto červenající, změníme názor, na které se mi líbí nejlépe. Jsem tvrdě stiskl, abych si vybral oblíbené, ale myslím, že ho můžu zúžit nahoru nahoru Three – Camelia, FoxGlove a … možná Snapdragon? Nebo červenal měď.

Zde je srovnání mezi světelným červenáním Becca v červenech mědi vlevo a verzi limitované edice, které jsem koupil loni v létě vpravo.
Sečteno, to jsou neuvěřitelné. Myslím, že pokud máte rádi třpytivé červenat, nebo pokud jste vůbec červenat, pak určitě potřebujete jeden z nich ve vaší sbírce, protože jsou ohromující a fenomenální kvalita. Ve všech těchto obrázcích jsem použil velmi lehkou ruku a dostal skvělou barvu výplatu, takže pokud vidíte jeden z nich, chcete, aby to pro vzorec! Budete chtít nosit každý den.

Zde je bližší pohled na becca světelné červenat …

REKLAMA

A tady jsou podrobnosti o zbytku mého make-upu:

Becca aqua světelné zdokonalovací základy v teplém medu // Chanel Eye Stylo v béžové Dore // příliš čelil lepší než sexuální řasenka // Colourpop Cosmetics Lipie Stix v Rayezor (to je moje hg nahá rtěnka a jediný produkt, který jsem kdy stáhli! ).

Rád bych slyšel vaše myšlenky! Vyzkoušeli jste tyto světelné červenat dříve?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *