Je neupravené vlasy dělat nebo ne?


Hmm … Naposledy jsem měl super elegantní, super strukturovaný non-chaotický účes byl … Nevím, možná šest nebo sedm lety? Takže se opírám o “špinavé vlasy je tábor do”.

Vlastně, abych byl upřímný, sedím tady právě teď, stejně jako jsem ještě nečistil své vlasy dnes. Je to blízko 8 hodin v noci.

REKLAMA

Je to tak chaotický! Věřím však, že celé neuspořádané vlasy vzor, ​​který se děje v posledních několika letech, je úžasné.

Obrovská část, která je lenost, protože mé vlasy je samozřejmě typu divoké, takže je schopen mít divoký ve společnosti je pro mě obrovský plus. Nemusím trávit tolik času zkrotit.

Pane Bože! – Stejně jako v pozdních “90. letech, stejně jako počátkem roku 2000, trvalo takové úsilí dělat cokoliv tak přímo stejně jako hladké, stejně jako dokonalé. Ploché žehličky nebylo ani neobyčejné zpět. Musíte to udělat starou školu s fénem, ​​stejně jako kulatý kartáč, stejně jako to je přesně to, jak jste “plochý-žehlený,” nabídka, unquote.

Buď to, nebo jste využili opravdové freakinové železo, které jsem udělal! Moje máma mě chytila, stejně jako ona byla jako, “vytrhneš svůj obchod s off!” zajistit, že to byl konec.

REKLAMA

Takže, neupravené vlasy, celkově.

Vaše přátelská společenství krása závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *